Pokoje Gościnne Wioletta Dudzik

Od 35 zł

Jurgów 254 A
34-532 Jurgów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy Państwa do Jurgowa koło Zakopanego, jednej z najpiękniejszych miejscowości położonych na Podhalu.   Nasz obiekt położony jest w ustronnym miejscu na peryferiach Jurgowa. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że panuje u nas atmosfera ciszy i spokoju, a to znakomicie wpływa na samopoczucie w czasie wypoczynku. Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3-, 4-, i 5-osobowe, łącznie 42 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje mają swoje łazienki, na wyposażeniu każdego jest również telewizor. Goście mogą swobodnie korzystać z kuchni. Ponadto zapewniamy dostęp do udogodnień takich jak: narciarnia z suszarnią na buty Wi-Fi grill, meble ogrodowe plac zabaw dla dzieci kuligi (niezależnie od aury) możliwość
czytaj więcej

 

Zapraszamy Państwa

do Jurgowa koło Zakopanego,

jednej z najpiękniejszych miejscowości

położonych na Podhalu.

 

Nasz obiekt położony jest w ustronnym miejscu na peryferiach Jurgowa. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że panuje u nas atmosfera ciszy i spokoju, a to znakomicie wpływa na samopoczucie w czasie wypoczynku.

Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3-, 4-, i 5-osobowe, łącznie 42 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje mają swoje łazienki, na wyposażeniu każdego jest również telewizor. Goście mogą swobodnie korzystać z kuchni.

Ponadto zapewniamy dostęp do udogodnień takich jak:
  • narciarnia z suszarnią na buty
  • Wi-Fi
  • grill, meble ogrodowe
  • plac zabaw dla dzieci
  • kuligi (niezależnie od aury)
  • możliwość przyrządzenia domowych, wędzonych pstrągów

Wokół budynku rozciąga się duży, ogrodzony teren zielony, na którym znajduje się miejsce przeznaczone do rekreacji przy grillu oraz bezpieczny parking dla wszystkich samochodów naszych Gości.

 

zwiń

Zobacz również