Pokoje Gościnne w Jurgowie - Wioletta Dudzik

Od 45 zł
Pokoje Gościnne w Jurgowie - Wioletta Dudzik w miejscowości Jurgów
Google Ads 300x250

Jurgów 254 A
34-532 Jurgów
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy na wypoczynek i noclegi w Jurgowie, w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Podhalu. Pokoje położone są w spokojnej okolicy na skraju lasu, idealnej na wypoczynek w górach niezależnie od pory roku.  Gościom oferujemy pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe, łącznie dostępne są 33 miejsca noclegowe w 9 pokojach. Pokoje są przytulne i komfortowo urządzone, każdy posiada własną łazienkę z prysznicem, bezprzewodowe Wi-Fi i telewizję. Dodatkowo do wspólnego użytku Gości jest góralska świetlica, dwa aneksy kuchenne odpowiednio wyposażone m. in. lodówka, kuchenka, mikrofalówka oraz niezbędne naczynia i sztućce. W domu jest także kominek, przy którym możemy spędzać zimowe wieczory, ciesząc się
czytaj więcej
Zapraszamy na wypoczynek i noclegi w Jurgowie, w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Podhalu. Pokoje położone są w spokojnej okolicy na skraju lasu, idealnej na wypoczynek w górach niezależnie od pory roku.  Gościom oferujemy pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe, łącznie dostępne są 33 miejsca noclegowe w 9 pokojach. Pokoje są przytulne i komfortowo urządzone, każdy posiada własną łazienkę z prysznicem, bezprzewodowe Wi-Fi i telewizję. Dodatkowo do wspólnego użytku Gości jest góralska świetlica, dwa aneksy kuchenne odpowiednio wyposażone m. in. lodówka, kuchenka, mikrofalówka oraz niezbędne naczynia i sztućce. W domu jest także kominek, przy którym możemy spędzać zimowe wieczory, ciesząc się wypoczynkiem w górach.
Na terenie posesji znajduje się miejsce na ognisko i grilla oraz parking. Dużym atutem są sauna oraz ruska bania, znajdujące się w zewnętrznej altanie.
Mile widziani są tu również goście ze zwierzętami. Wystarczy uzgodnić to wcześniej z gospodarzami. Zimą na życzenie gości gospodarze organizują kuligi z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
Oprócz tego warto zapytać gospodarzy o ich własne wyroby. Na miejscu dostępne są na przykład domowe wędliny, nalewki i miody. Obowiązkowym punktem wakacji w górach jest również zakup oscypków.

Atrakcje w pobliżu:
- najbliższy stok oddalony jest o 2 kilometry od obiektu. Oprócz tego w okolicy znajdziemy 20 innych ośrodków narciarskich, w tym słynne ośrodki narciarskie w Białce, Bukowinie i Czarnej Górze.
- rzeka Białka oraz pobliski las stanowią znakomite miejsce do spacerowania.
- kompleksy basenów termalnych ? w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej oraz Szaflarach.
- Zakopane ok. 20 km.

zwiń

Zobacz również