U MARII

Od 35 zł

Łapszanka 24
34-442 Łapsze Niżne
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Łapszanka jest małą górską miejscowością, która jest doskonałym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. U nas można podziwiać piękny krajobraz jak i odpocząć.   Mamy państwu do zaoferowania 3 pokoje dwu osobowe oraz 1 pokój 5 osobowy z łazienkami oraz do dyspozycji państwa jest aneks kuchenny, internet, TV w salonie oraz zastawa stołowa. W okresie świątecznym cena noclegu dla dorosłego wynosi 40 zł a dla dzieci poniżej 12 roku 20 zł za dobę. Natomiast w okresie ferii zimowych dla dorosłego 25 zł a dla dziecka 18 zł.   SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!            
czytaj więcej
Łapszanka jest małą górską miejscowością, która jest doskonałym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. U nas można podziwiać piękny krajobraz jak i odpocząć.
 
Mamy państwu do zaoferowania 3 pokoje dwu osobowe oraz 1 pokój 5 osobowy z łazienkami oraz do dyspozycji państwa jest aneks kuchenny, internet, TV w salonie oraz zastawa stołowa. W okresie świątecznym cena noclegu dla dorosłego wynosi 40 zł a dla dzieci poniżej 12 roku 20 zł za dobę. Natomiast w okresie ferii zimowych dla dorosłego 25 zł a dla dziecka 18 zł.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również