WILLA BELMONT

Od 35 zł

Zakopane
ul. Zamoyskiego 11a
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Odwiedzając Belmont – Nasz Dom w górach – będziecie mogli zamieszkać w jednym z 10 przytulnych komfortowo wyposażonych pokoi. Oferujemy Państwu 28 miejsc noclegowych. W pokojach znajdują się łazienki, telewizor (cyfrowa telewizja naziemna), bezpłatny dostęp do Internetu, czajnik. Wszystkie pokoje posiadają własny balkon lub taras, a z większości rozpościera się piękny widok na Giewont. Pokoje utrzymane są w jasnej kolorystyce z akcentami regionalnymi. Dodatkowo, jak w każdym domu – i u nas – jest aneks kuchenny wyposażony we wszystko co niezbędne, aby przygotować smaczne śniadanie lub kolację (sztućce, szklanki, kubki, talerze, kawa, herbata) Na terenie posesji znajduję się bezpłatny parking. Posesja jest ogrodzona, zamykana na noc. Obiekt przeszedł modernizację, pokoje oraz łazienki zostały częściowo odremontowane
czytaj więcej

Odwiedzając Belmont – Nasz Dom w górach – będziecie mogli zamieszkać w jednym z 10 przytulnych komfortowo wyposażonych pokoi. Oferujemy Państwu 28 miejsc noclegowych. W pokojach znajdują się łazienki, telewizor (cyfrowa telewizja naziemna), bezpłatny dostęp do Internetu, czajnik. Wszystkie pokoje posiadają własny balkon lub taras, a z większości rozpościera się piękny widok na Giewont. Pokoje utrzymane są w jasnej kolorystyce z akcentami regionalnymi.

Dodatkowo, jak w każdym domu – i u nas – jest aneks kuchenny wyposażony we wszystko co niezbędne, aby przygotować smaczne śniadanie lub kolację (sztućce, szklanki, kubki, talerze, kawa, herbata)

Na terenie posesji znajduję się bezpłatny parking. Posesja jest ogrodzona, zamykana na noc.

Obiekt przeszedł modernizację, pokoje oraz łazienki zostały częściowo odremontowane oraz odświeżone, co mamy nadzieję, znacznie uprzyjemni pobyt u nas!

W naszym Domu znajdują się:

  • 4 pokoje 2 –osobowe z łazienkami
  • 1 pokój 2– osobowy z łazienką znajduje się naprzeciwko pokoju
  • 2 pokoje 3- osobowe z łazienkami
  • 2 studia 4- osobowe z łazienkami
  • 1 studio 5- osobowe z łazienką
zwiń

Zobacz również