Willa Cztery Pory Roku

Od 35 zł

Zakopane
ul. Królewska 41
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszam do naszej Willi Cztery Pory Roku, która położona jest na południowym stoku zbocza Gubałówskiego z widokiem na Tatry.  Nasz obiekt zapewni Ci ciszę oraz spokój oraz wygodę w postaci tego, że wszędzie jest blisko. Cały obiekt znajduję się na powierzchni 3500m2 i mamy również piękny duży ogród z kwiatami oraz dwa grille. Nasze elegancje, a zarazem góralskie wnętrza spowodują rodzinną atmosferę, a wspaniała domowa kuchnia sprawi, że każdy coś znajdzie dla siebie. Posiadamy aż 33 pokoje i każdy z pokoi posiada indywidualną łazienkę oraz komfortowe materace, a dodatkowo do Waszej dyspozycji jest czajnik i szklanki. 
czytaj więcej

Zapraszam do naszej Willi Cztery Pory Roku, która położona jest na południowym stoku zbocza Gubałówskiego z widokiem na Tatry.  Nasz obiekt zapewni Ci ciszę oraz spokój oraz wygodę w postaci tego, że wszędzie jest blisko.


Cały obiekt znajduję się na powierzchni 3500m2 i mamy również piękny duży ogród z kwiatami oraz dwa grille. Nasze elegancje, a zarazem góralskie wnętrza spowodują rodzinną atmosferę, a wspaniała domowa kuchnia sprawi, że każdy coś znajdzie dla siebie. Posiadamy aż 33 pokoje i każdy z pokoi posiada indywidualną łazienkę oraz komfortowe materace, a dodatkowo do Waszej dyspozycji jest czajnik i szklanki. 

zwiń

Zobacz również