WILLA HELIOSÓWKA

Od 35 zł

Zakopane
ul. os. Króle 28B
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jeżeli kochacie góry i niepowtarzalną atmosferę w klimacie góralskim - zapraszamy stałych bywalców, a także naszych przyszłych gości w Willi heliosówce. Gospodarz domu z góralską duszą dołożył wszelkich starań aby do pasującego klimatu wnętrz przybliżyć Państwu góralskie korzenie jakim jest ludowe malarstwo na szkle w Zakopanem. Obiekt jest dla tych, którzy nie potrzebują zbędnych luksusu. Jest z myślą dla szukających we dwoje klimatu romantycznego. Jestem dla was o każdej porze roku chętny pomocy w zaplanowaniu pobytu w Zakopanem. Willa heliosówka mieści się w dzielnicy w odległości pieszo 2,5 km do centrum nie stanowi problemu, ponieważ mamy dobrą komunikację miejską gdzie
czytaj więcej
Jeżeli kochacie góry i niepowtarzalną atmosferę w klimacie góralskim - zapraszamy stałych bywalców, a także naszych przyszłych gości w Willi heliosówce. Gospodarz domu z góralską duszą dołożył wszelkich starań aby do pasującego klimatu wnętrz przybliżyć Państwu góralskie korzenie jakim jest ludowe malarstwo na szkle w Zakopanem. Obiekt jest dla tych, którzy nie potrzebują zbędnych luksusu. Jest z myślą dla szukających we dwoje klimatu romantycznego. Jestem dla was o każdej porze roku chętny pomocy w zaplanowaniu pobytu w Zakopanem.
Willa heliosówka mieści się w dzielnicy w odległości pieszo 2,5 km do centrum nie stanowi problemu, ponieważ mamy dobrą komunikację miejską gdzie samochody pozostają na parkingu zamknięty. Willa Heliosówka jest nieopodal zbocza Gubałówki z bezpośrednio sąsiedztwie Ośrodka Narciarskiego i Rekreacji  latem na Harendzie Takie więc położenie jest godne polecenia i gwarancją dla spacerowiczów lub rowerem podziwiających  panoramę tatr w kierunku Gubałówki, a następnie w kierunku doliny Kościeliskiej gdzie jest znany filmowy Dwór na Podhalu  z serialu Szpilki na Giewoncie. A zaś najlepszym atutem obiektu nieopodal 20 m Karczma Regionalna z muzyką góralską co wieczór.  Dla wracających z karczmy znajduje się dostępny salon kominkowy. A za tym idzie że spędzony czas w Willi heliosówce sprawia że przyjechał jako Gość a powraca jako przyjaciel. 
 
Przygotowaliśmy dla Państwa 25 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych.
 
Pokoje są widokowe z balkonami, a w każdym z nich łazienka. Wyposażone w odbiornik telewizyjny i bezprzewodowy czajnik. Cała chata urządzona jest nowocześnie z zachowaniem stylu regionalnego. Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do salonu, w którym maja Państwo do dyspozycji, kino domowe, gry planszowe.
 
Na życzenie gości organizujemy:
  • zabawę przy góralskiej muzyce
  • kulig z pochodniami
  • ognisko, grilla, pieczenie barana.
Serdecznie zapraszamy gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane.
Willa znajduje się na szlaku turystycznym na Gubałówkę. W sąsiedztwie czynna w godzinach 9.00 - 21.00 wypożyczalnia sprzętu sportowego, a w odległości 700 metrów oświetlony wyciąg narciarski. W pobliżu w odległości 200 metrów sklep spożywczy. Nieopodal dla ukojenia duszy Kościół, a tuż obok dla pokrzepienia ciała karczma.
 
ZALICZKI PROSZĘ WPŁACAĆ:
CREDIT AGRICOLE: 67 1940 1076 3090 1614 0000 0000
JAN STRĄCZEK
os. KRÓLE 28B
34-500 ZAKOPANE
 
ZAPRASZAMY!!!
WILLA HELIOSÓWKA
zwiń

Zobacz również