WILLA POD GRANIĄ

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 233
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Pod Granią znajduje się w ścisłym centrum Białki Tatrzańskiej, w sąsiedztwie największego w Białce stoku narciarskiego Kotelnica Białczańska, a także Term Bania. W okolicy są trasy spacerowe wzdłuż rzeki Białki oraz restauracje i karczmy, w których znajdziecie państwo potrawy regionalnej kuchni. Nasze dogodne położenie z malowniczym widokiem na Tatry pozwoli Państwu poczuć magię gór oraz miłą atmosferę.   Goście do dyspozycji mają na parterze jadalnię oraz kuchnię. Na pierwszym i drugim piętrze - 10 pokoi w stylu nowoczesnym (2-3 osobowe). Na poddaszu - pokoje typu studio z góralskimi akcentami (5-7 osobowe).   Pokoje posiadają łazienki z prysznicem oraz telewizja.
czytaj więcej
Willa Pod Granią znajduje się w ścisłym centrum Białki Tatrzańskiej, w sąsiedztwie największego w Białce stoku narciarskiego Kotelnica Białczańska, a także Term Bania. W okolicy są trasy spacerowe wzdłuż rzeki Białki oraz restauracje i karczmy, w których znajdziecie państwo potrawy regionalnej kuchni. Nasze dogodne położenie z malowniczym widokiem na Tatry pozwoli Państwu poczuć magię gór oraz miłą atmosferę.
 
Goście do dyspozycji mają na parterze jadalnię oraz kuchnię. Na pierwszym i drugim piętrze - 10 pokoi w stylu nowoczesnym (2-3 osobowe). Na poddaszu - pokoje typu studio z góralskimi akcentami (5-7 osobowe).
 
Pokoje posiadają łazienki z prysznicem oraz telewizja. Na każdym piętrze w holu znajduję się aneks kuchenny. Ponadto w całym budynku mają państwo dostęp do bezprzewodowego internetu poprzez sieć Wi-Fi.
 
Na tyłach willi dysponujemy całodobowo monitorowanym, bezpłatnym parkingiem. 
 
Zapewniamy:
  • pokoje dwu i trzyosobowe 
  • dużą salę jadalną
  • TV SAT w każdym pokoju
  • dostęp do internetu w całym obiekcie
  • aneks kuchenny w holu na każdym piętrze (lodówka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy)
  • duży ogrodzony i oświetlony parking (bezpłatny, monitorowany).
W cenę pokoi wliczone jest śniadanie, które serwowane jest w formie stołu szwedzkiego. Dodatkowo dla osób chętnych zapewniamy obiadokolacje – smaczne, domowe potrawy polskiej i regionalnej kuchni. 

 Białka Tatrzańska wieś usytuowana jest w okolicy Nowego Targu blisko Zakopanego. Znajdujące się z pobliżu pasma górskie to Polskie oraz Słowackie Tatry. Białka Tatrzańska znajduje sięnad rzeką Białą - prawym dopływem Dunajca, rzeka Białka jest jedną z najczystszych rzek na obszarze całego Podhala. Lokalizacja Białki Tatrzańskiej czynią ją niezwykle atrakcyjną pod względem turystycznym. Lata w Białce Tatrzańskiej jest bardzo ciepłe, natomiast zimy chłodnę, obfitujące w śnieg. Szczególnie podczas zimy na Białkę Tatrzańską mogą liczyć miłośnicy białego szaleństwa. Białka Tatrzańska sprzyja, aktywności na świeżym powietrzu. Na terenie wsi znajdują się linowe koleje oraz wyciągi narciarskie. W Białce Tatrzańskiej znajdziemy mnóstwo tras górskich, co daje wspaniałą alternatywę do uprawiania pieszej turystyki.

zwiń

Zobacz również