Willa Pod Miedzą

Od 35 zł

Bukowina Tatrzańska
ul. Sportowa 15
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Pod Miedzą w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu Termy Bukowina   Malownicze miejsce idealne dla osób, które szukają przytulnego i cichego zakątka na nocleg w górach.     Oferujemy 11 wygodnych pokoi z widokiem na tatrzańskie panoramy oraz znane atrakcje Bukowiny. W każdym pokoju znajduje się TV, łazienka oraz jest dostęp do Wi-Fi.   Nasi Goście z pewnością skorzystają z dobrze wyposażonych aneksów kuchennych, mieszczących  się na każdym piętrze budynku. Dodatkowo udostępniamy bezpłatnie monitorowany parking oraz narciarnię z ogrzewaniem podłogowym.   Zapraszamy na smaczne śniadania w naszej restauracji. Tym, którzy lubią regionalną kuchnię Podhala, polecamy także drugą restaurację Pod Miedzą usytuowaną sto metrów dalej.
czytaj więcej
Willa Pod Miedzą

w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu Termy Bukowina
 
Malownicze miejsce idealne dla osób, które szukają przytulnego i cichego zakątka na nocleg w górach.
 
 
Oferujemy 11 wygodnych pokoi z widokiem na tatrzańskie panoramy oraz znane atrakcje Bukowiny. W każdym pokoju znajduje się TV, łazienka oraz jest dostęp do Wi-Fi.
 

Nasi Goście z pewnością skorzystają z dobrze wyposażonych aneksów kuchennych, mieszczących  się na każdym piętrze budynku. Dodatkowo udostępniamy bezpłatnie monitorowany parking oraz narciarnię z ogrzewaniem podłogowym.
 

Zapraszamy na smaczne śniadania w naszej restauracji. Tym, którzy lubią regionalną kuchnię Podhala, polecamy także drugą restaurację Pod Miedzą usytuowaną sto metrów dalej.
 

Willa czeka na swoich Gości przez cały rok, oferując komfortowe noclegi w przystępnych cenach i dobrej lokalizacji. 

zwiń

Zobacz również