Willa Zakopiańczyk

Od 35 zł

Zakopane Centrum
ul. J. Kasprowicza 1
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Willa Zakopiańczyk w Zakopanem zaprasza! Nasz obiekt znajduje się zaledwie 450 metrów od dworca kolejowego, 1,4 km od wyciągu narciarskiego Kotelnica i 1 km od Krupówek.     Pokoje wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, TV 4 42-cali, bezpłatne WiFi, czajnik elektryczny, kubki, talerze sztućce, kawa i herbata i oczywiście piękne widoki na góry. Niektóre pokoje mają balkony. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking, a latem basen, trampolina, zjeżdżalnia, huśtawka.   Zakopane potocznie nazywane jest zimową stolicą Polski odwiedzane jest o każdej porze roku. Wspaniałe górskie miasto, które ulokowane jest w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Odwiedzając Zakopane właściwie nie sposób nie odwiedzić Krupówek.
czytaj więcej

 

Willa Zakopiańczyk w Zakopanem zaprasza!

Nasz obiekt znajduje się zaledwie 450 metrów od dworca kolejowego, 1,4 km od wyciągu narciarskiego Kotelnica i 1 km od Krupówek.

 

 

Pokoje wyposażone są w:

  • łazienkę z prysznicem,
  • TV 4 42-cali, bezpłatne WiFi,
  • czajnik elektryczny,
  • kubki, talerze sztućce,
  • kawa i herbata
  • i oczywiście piękne widoki na góry.

Niektóre pokoje mają balkony. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking, a latem basen, trampolina, zjeżdżalnia, huśtawka.

 

Zakopane potocznie nazywane jest zimową stolicą Polski odwiedzane jest o każdej porze roku. Wspaniałe górskie miasto, które ulokowane jest w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Odwiedzając Zakopane właściwie nie sposób nie odwiedzić Krupówek. Kilka ciekawych miejsc można obejrzeć idąc na spacer w kierunku Kuźnic ? miejsca gdzie rozwijał się przemysł. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego jest Morskie Oko. To największe jezioro w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku. Niezliczona ilość szlaków turystycznych przyciąga turystów o każdej porze roku. Jest do doskonała baza wypadowa zarówno na długi urlop jak i na krótki weekend. W okolicy znajdują się całoroczne baseny termalne, których położenie wśród gór sprawia, że turyści spędzają tu całe dnie.

zwiń

Zobacz również