WYNAJEM POKOI POD SMYREKAMI

Od 35 zł

Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Spiski 36
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom "Pod Smyrekami"  to miejsce idealne do spędzenia Twojego wolnego czasu. Położony jest w środkowej części Bukowiny Tatrzańskiej. Oddalony jest od drogi głównej dlatego gwarantujemy cisze i spokój przez cały rok.  Oferujemy możliwość zakwaterowania w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami lub bez oraz z TV.   DOSKONAŁA KUCHNIA  DOMOWA! Domowe wyroby i wypieki     Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia. Dwa posiłki - śniadanie i obiadokolacja. Widoki na całą panoramę Tatr Słowackich i Polskich. Położenie Domu stanowi idealną bazę na wypady w góry, rajdy rowerowe i długie spacery.   W gospodarstwie hodowane są owieczki, kózki i zajączki, które stanowią dużą
czytaj więcej

Dom "Pod Smyrekami"  to miejsce idealne do spędzenia Twojego wolnego czasu. Położony jest w środkowej części Bukowiny Tatrzańskiej. Oddalony jest od drogi głównej dlatego gwarantujemy cisze i spokój przez cały rok. 

Oferujemy możliwość zakwaterowania w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami lub bez oraz z TV.
 
DOSKONAŁA KUCHNIA  DOMOWA! Domowe wyroby i wypieki
 
 
Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia. Dwa posiłki - śniadanie i obiadokolacja.
Widoki na całą panoramę Tatr Słowackich i Polskich. Położenie Domu stanowi idealną bazę na wypady w góry, rajdy rowerowe i długie spacery.
 
W gospodarstwie hodowane są owieczki, kózki i zajączki, które stanowią dużą atrakcję dla naszych mniejszych gości.
 
Naszym Gościom zapewniamy:
  • bezprzewodowy dostęp do internetu.
  • sala kominkowa
  • świetlica z telewizorem i odtwarzaczem dvd, 
  • grill, 
  • sprzęt muzyczny, 
  • piłkarzyki,
  • stół bilardowy,
  • stół do ping  ponga.
Wokół posesji jest dużo miejsca - dla dzieci huśtawka, piaskownica, zjeżdżalnia. 
 
ORGANIZUJEMY:
Bankiety, konferencje, spotkania integracyjne firm, imprezy plenerowe z pieczeniem barana, prosiaka, posiady przy muzyce góralskiej, bale sylwestrowe, kuligi.

  Zimą klimat tej podhalańskiej wsi tworzą również konne zaprzęgi,co dodaje atrakcji dla tej miejscowości. Jedną z atrakcji którą warto zobaczyć jest Orla Perć nie znajduje się może na administracyjnie na terenie samej Bukowiny Tatrzańskiej, co jednak nie zmienia faktu, że jest to jedna z jej największych atrakcji, ponieważ właśnie tutaj zatrzymuje się większość osób, która później udaje się na walkę ze szlakiem.
zwiń

Zobacz również