Wynajem Pokoi PRZY PASIECE

Od 35 zł

Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Głodowski 93
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne „Przy Pasiece” w konkurencyjnej cenie! Znajdujemy się na Wierchu Głodowskim w Bukowinie Tatrzańskiej – Dolnej w spokojnej okolicy niedaleko rzeki Białki, Urzędu Gminy, apteki, przychodni lekarskiej, policji, sklepów, małego ronda. Domek otoczony jest żywopłotem, oraz górskimi limbami i lipami. Widok na Polskie i Słowackie Tatry.   Pokoje 1×2 i 2×3 osobowe z łazienkami, TV, Internetem Wi-Fi, czajnikami elektrycznymi. Studio 2×2 osób, pokoje z TV, czajnikiem elektrycznym, lodówką oraz pełnym węzłem sanitarnym.   Oderujemy wyżywienia wg. gustu i na życzenie Gości.   Jest możliwość korzystania z aneksu kuchennego.   Latem wybierając noclegi z naszej oferty dostajecie Państwo bardzo dobrą
czytaj więcej
Pokoje gościnne „Przy Pasiece” w konkurencyjnej cenie! Znajdujemy się na Wierchu Głodowskim w Bukowinie Tatrzańskiej – Dolnej w spokojnej okolicy niedaleko rzeki Białki, Urzędu Gminy, apteki, przychodni lekarskiej, policji, sklepów, małego ronda. Domek otoczony jest żywopłotem, oraz górskimi limbami i lipami. Widok na Polskie i Słowackie Tatry.
 
Pokoje 1×2 i 2×3 osobowe z łazienkami, TV, Internetem Wi-Fi, czajnikami elektrycznymi. Studio 2×2 osób, pokoje z TV, czajnikiem elektrycznym, lodówką oraz pełnym węzłem sanitarnym.
 
Oderujemy wyżywienia wg. gustu i na życzenie Gości.
 
Jest możliwość korzystania z aneksu kuchennego.
 
Latem wybierając noclegi z naszej oferty dostajecie Państwo bardzo dobrą bazę wypadową w Tatry Polskie i Słowackie jak również blisko położone trasy rowerowe, pozwolą one na aktywny wypoczynek.Wspaniałe miejsce dla amatorów ciszy i spokoju, dużo ciekawych miejsc na wycieczki i spacery.
 
W odległości 4km znajdują się Termy w Bukowinie jak i w Białce Tatrzańskiej.
 
Możliwość grillowania w altance.
 
Zimą zapraszamy na narty, w promieniu około 4 km. znajdują się wszystkie znane na tym terenie wyciągi narciarskie.
 
Istnieje możliwość zorganizowania kuligu i zakupu miodu z własnej pasieki.
 
Nie przyjmujemy zwierząt

 Jedna z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Tatr jest jezioro Morskie Oko, jest często najważniejszym powodem dla którego turyści przybywają do Bukowiny Tatrzańskiej. Kolejną górską atrakcja wartą odwiedzenia jest Orla Perć. Zimą klimat tej podhalańskiej wsi tworzą wuciągi narciarskie. Bukowina Tatrzańska to wyjątkowa wieś podhalańska o pięknych widokach na pobliskie góry i bogata w atrakcje w powiecie tatrzańskim, jest doskonałym miejscem wypadowym na pobliskie szlaki górskie. Bukowina zasłynęła w Polsce jak i za granicą za sprawą basenów termalnych Termy Bukovina. 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WAKACJE !!!
zwiń

Zobacz również