WYPOCZYNEK U KRYSTYNY

Od 35 zł

Czarna Góra
ul. Zagóra 139
34-532 Czarna Góra
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy Państwu serdecznie pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Posiadamy także 2 studia, w których znajdują się 2 oddzielne sypialnie. Kuchnia do dyspozycji naszych Gości w pełni wyposażona również stołówka, z której możecie Państwo korzystać (wyżywienie.) Mamy także salę konferencyjną z kominkiem, dostęp do internetu, TV, parking na samochody. Wyciągi narciarskie w okolicy 500-1000 m.   Za domem znajduje sie grill, huśtawka i duża altana, w której możecie Państwo latem spędzić swój wolny czas ;) Posiadamy bardzo duży ogród jak i również możliwość zaparkowania na terenie posesji.   W naszej miejscowości znajduje się również muzeum, Krzyż Jubileuszowy na Grapie Litwince,
czytaj więcej
Oferujemy Państwu serdecznie pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Posiadamy także 2 studia, w których znajdują się 2 oddzielne sypialnie. Kuchnia do dyspozycji naszych Gości w pełni wyposażona również stołówka, z której możecie Państwo korzystać (wyżywienie.) Mamy także salę konferencyjną z kominkiem, dostęp do internetu, TV, parking na samochody. Wyciągi narciarskie w okolicy 500-1000 m.
 
Za domem znajduje sie grill, huśtawka i duża altana, w której możecie Państwo latem spędzić swój wolny czas ;) Posiadamy bardzo duży ogród jak i również możliwość zaparkowania na terenie posesji.
 
W naszej miejscowości znajduje się również muzeum, Krzyż Jubileuszowy na Grapie Litwince, z którego rozpościerają się wspaniałe widoki na sąsiednie miejscowości oraz panoramę Tatr.
 
Latem można mile spędzić czas w pobliskim lesie i nad wodą. W odległości 15-20 km. od naszej miejscowości znajduje się Zalew Niedzicki i Czorsztyński (można zwiedzać zamki).
 
Możecie Państwo korzystać również z basenów termalnych: Białka Tatrzańska – 4 km, Bukowina Tatrzańska – 6 km, Szaflary – 10 km.
 
Zimą natomiast mogą Państwo korzystać z wyciągów narciarskich, które znajdują się w naszej miejscowości – Grapa Litwinka - 500 m, Koziniec - 1000 m oraz z pobliskich wyciągów w Jurgowie – 4 km, Białce Tatrzańskiej - 4 km, Bukowinie Tatrzańskiej – 6 km.
 
 
 
Gwarantujemy Państwu miły wypoczynek w ciszy i spokoju.
zwiń

Zobacz również