Pokoje Gościnne Barbara

Od 35 zł

Zakopane
ul. Smrekowa 1
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne Barbara w centrum Zakopanego ul. Smrekowa nr 1 przy dworcu PKP   Zapraszamy na miły wypoczynek w centrum górskiego kurortu, w przytulnym drewnianym domu, pośród zieleni lub śnieżnego puchu. Znajdą Państwo u nas zarówno wypoczynek i spokój oraz możliwość wypadu w różne zakątki gór jak i skorzystania z wielu atrakcji miasta Zakopanego. Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje mają własne łazienki, wiekszość posiada również balkony. W standardowym wyposażeniu pokoi znajdują się: telewizory radia garnki elektryczne podstawowe naczynia i sztućce. Zapewniamy naszym Gościom ogólnodostępny aneks kuchenny z lodówkami oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Nasz
czytaj więcej


Pokoje gościnne Barbara

w centrum Zakopanego

ul. Smrekowa nr 1

przy dworcu PKP

 

Zapraszamy na miły wypoczynek w centrum górskiego kurortu, w przytulnym drewnianym domu, pośród zieleni lub śnieżnego puchu. Znajdą Państwo u nas zarówno wypoczynek i spokój oraz możliwość wypadu w różne zakątki gór jak i skorzystania z wielu atrakcji miasta Zakopanego.

Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje mają własne łazienki, wiekszość posiada również balkony. W standardowym wyposażeniu pokoi znajdują się:

  • telewizory
  • radia
  • garnki elektryczne
  • podstawowe naczynia i sztućce.

Zapewniamy naszym Gościom ogólnodostępny aneks kuchenny z lodówkami oraz dostęp do internetu bezprzewodowego.


Nasz dom znajduje się tylko 10 minut do Krupówek, w pobliżu centrum komunikacyjnego (busy, autobusy, pkp, bryczki, kuligi, taxi). Około 300 m od naszego domu można skorzystać z nowoczesnego aquaparku z wodami termalnymi.

zwiń

Zobacz również