Willa Majerczyk

Od 35 zł

Poronin
ul. Za Torem 16
34-520 Poronin
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do "Willi Majerczyk" gdzie w miłej i przyjemnej atmosferze będziecie mogli wypocząć od zgiełku codziennego dnia. Willa położona jest w spokojnej i malowniczej okolicy, co gwarantuje ciszę, spokój i świetną atmosferę. Oferujemy 5 pokoi w drewnianym góralskim domu:  1 pokój 2 osobowy  3 pokoje 3 osobowe  1 pokój 4 osobowy Razem 15 miejsc noclegowych. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną łazienkę i TV a także bezprzewodowy Internet. W obiekcie hotelarskim, do dyspozycji naszych gości jest również kuchnia z wyposażeniem , a także jadalnia z kominkiem, gdzie można odpocząć po całodniowej górskiej wędrówce. Na terenie obiektu można spokojnie zostawić
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa do "Willi Majerczyk" gdzie w miłej i przyjemnej atmosferze będziecie mogli wypocząć od zgiełku codziennego dnia.
Willa położona jest w spokojnej i malowniczej okolicy, co gwarantuje ciszę, spokój i świetną atmosferę.

Oferujemy 5 pokoi w drewnianym góralskim domu:

  •  1 pokój 2 osobowy
  •  3 pokoje 3 osobowe
  •  1 pokój 4 osobowy

Razem 15 miejsc noclegowych.

Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną łazienkę i TV a także bezprzewodowy Internet.

W obiekcie hotelarskim, do dyspozycji naszych gości jest również kuchnia z wyposażeniem ,
a także jadalnia z kominkiem, gdzie można odpocząć po całodniowej górskiej wędrówce.

Na terenie obiektu można spokojnie zostawić samochód. Wokół obiektu znajduje się duży , ogrodzony ogród , gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na różne sposoby.

Każdego ranka będziecie mogli cieszyć się wspaniałym widokiem Giewontu w świetle wschodzącego słońca , a wieczorami uroczo spędzać czas przy kominku i góralskiej herbacie. 

zwiń

Zobacz również