Agroturystyka U JADŹKI

Od 35 zł

Czarna Góra
ul. Sołtystwo 39
34-532 Czarna Góra
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Polecamy gościom miejsce wypoczynku w pokojach 2-, 3-, i 4- osobowych z łazienkami i telewizorem z widokiem na Tatry.   Oferujemy całodzienne wyżywienie (godziny posiłków do ustalenia). W czasie pobytu goście mogą korzystać z domowej kuchni, jadalni.   Mile widziane są zarówno rodziny jak i grupy zorganizowane.   Mieszkamy we wsi Czarna Góra położonej nad rzeką Białką, która słynie z rozległej i niepowtarzalnej panoramy Tatr zarówno polskich jak i słowackich. Na szczycie Czarnej Góry, z altany widokowej przy dobrej widoczności widać również Babią Górę, Gorce, Trzy Korony, a także Magurę Spiską. Blisko jest do wyciągów narciarskich "Litwinka" i "Koziniec" ok.
czytaj więcej
Polecamy gościom miejsce wypoczynku w pokojach 2-, 3-, i 4- osobowych z łazienkami i telewizorem z widokiem na Tatry.
 
Oferujemy całodzienne wyżywienie (godziny posiłków do ustalenia). W czasie pobytu goście mogą korzystać z domowej kuchni, jadalni.
 
Mile widziane są zarówno rodziny jak i grupy zorganizowane.
 
Mieszkamy we wsi Czarna Góra położonej nad rzeką Białką, która słynie z rozległej i niepowtarzalnej panoramy Tatr zarówno polskich jak i słowackich. Na szczycie Czarnej Góry, z altany widokowej przy dobrej widoczności widać również Babią Górę, Gorce, Trzy Korony, a także Magurę Spiską. Blisko jest do wyciągów narciarskich "Litwinka" i "Koziniec" ok. 1 km w Czarnej Górze, w Białce Tatrzańskiej oraz Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie można skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz szkółki narciarskiej. Blisko znajduje się apteka, Ośrodek Zdrowia, karczmy regionalne, oraz dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze. Polecamy wycieczki górskie, spacery po pobliskich lasach i łąkach,wycieczki piesze oraz rowerowe w przepiękne okolice po oznakowanych trasach bądź opalanie się nad rzeką Białką. Z innych atrakcji polecamy spływ Dunajcem, Zamki w Niedzicy i Czorsztynie, wycieczki statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.
 
Parking dla naszych gości jest przy samym domu.
 
Nasze ceny są zróżnicowane w zależności od sezonu.
zwiń

Zobacz również