ANTONÓWKA

Od 50 zł
ANTONÓWKA w miejscowości Trybsz
Google Ads 300x250

Trybsz
ul. Polanki 16
34-442 Trybsz
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Witamy w AntonówceZapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Antonówka w Trybszu! Gwarantujemy Państwu udany wypoczynek przez cały rok. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe wyposażone standardowo - łóżka z bielizną pościelową, ręczniki kąpielowe. Codziennie rano serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Dla najmłodszych gości dostępny plac zabaw. Doskonałymi miejscami na relaks są ogród i wspólna część wypoczynkowa. Trybsz i jego okolica cieszą się popularnością wśród miłośników narciarstwa , pieszych i rowerowych wycieczek. Antonówka ulokowana jest na skraju miejscowości, gdzie przeważa spokój i wytchnienie od zgiełku, z jednocześnie łatwym dojazdem do większych miejscowości (Białka Tatrzańska 7 km, Zakopane 25 km).  Serdecznie
czytaj więcej

Witamy w Antonówce

Zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Antonówka w Trybszu! Gwarantujemy Państwu udany wypoczynek przez cały rok. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe wyposażone standardowo - łóżka z bielizną pościelową, ręczniki kąpielowe. 
Codziennie rano serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Dla najmłodszych gości dostępny plac zabaw. Doskonałymi miejscami na relaks są ogród i wspólna część wypoczynkowa. Trybsz i jego okolica cieszą się popularnością wśród miłośników narciarstwa , pieszych i rowerowych wycieczek. Antonówka ulokowana jest na skraju miejscowości, gdzie przeważa spokój i wytchnienie od zgiełku, z jednocześnie łatwym dojazdem do większych miejscowości (Białka Tatrzańska 7 km, Zakopane 25 km).  
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia naszego obiektu.
zwiń

Zobacz również