APARTAMENT GIEWONT Z BASENEM

Od 35 zł

Zakopane
ul. Nędzy Kubińca 206/C4
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

APARTAMENT GIEWONT.   KOMFORTOWY NOCLEG W KOŚCIELISKU Z WIDOKIEM NA TATRY,   BASENEM, SAUNĄ I GARAŻEM PODZIEMNYM.   Wynajem kwatery w Zakopanem lub w Kościelisku i okolicach teoretycznie nie powinien sprawiać żadnego kłopotu, ponieważ wybór lokali jest bardzo duży. Jednak kwatery w Zakopanem i Kościelisku reprezentują bardzo różny standard, nie pozostający bez wpływu na to czy urlop w górach będzie udany, czy też nie. W kategorii - noclegi Zakopane lub noclegi Kościelisko, Apartament Giewont zalicza się do jednego z nielicznych obiektów w Zakopanem i okolicach, które wyposażone są w basen. Noclegi w Zakopanem lub w Kościelisku można podzielić na kwatery,
czytaj więcej
APARTAMENT GIEWONT.
 
KOMFORTOWY NOCLEG W KOŚCIELISKU Z WIDOKIEM NA TATRY,
 
BASENEM, SAUNĄ I GARAŻEM PODZIEMNYM.
 
Wynajem kwatery w Zakopanem lub w Kościelisku i okolicach teoretycznie nie powinien sprawiać żadnego kłopotu, ponieważ wybór lokali jest bardzo duży. Jednak kwatery w Zakopanem i Kościelisku reprezentują bardzo różny standard, nie pozostający bez wpływu na to czy urlop w górach będzie udany, czy też nie. W kategorii - noclegi Zakopane lub noclegi Kościelisko, Apartament Giewont zalicza się do jednego z nielicznych obiektów w Zakopanem i okolicach, które wyposażone są w basen. Noclegi w Zakopanem lub w Kościelisku można podzielić na kwatery, które są wyłącznie miejscami do spania i lokale oferujące dodatkowe atrakcje służące wypoczynkowi  i rekreacji.  Apartament Giewont, dzięki basenowi i saunom,  zalicza się do tej drugiej grupy obiektów. Dzięki atrakcyjnej infrstrukturze, po długich górskich wędrówkach lub narciarskich szaleństwach, nie opuszczając miejsca zakwaterowania, można (w cenie pobytu) zregenerować siły, korzystając z krytego basenu o wymiarach 13x6x1,6, hydromasażu i sauny (suchej i parowej). Basen pozostaje pod nadzorem licencjonowanego ratownika. Czynny jest w godz. 16-21.00, a poza sezonem w godz. 17.00 – 21.00. 
 
Apartamenty w Kościelisku mają tę szczególną zaletę, że z ich okien rozpościerają się wspaniałe widoki na góry. Apartamenty w Zakopanem bardzo czesto pozbawione sa tego atrybutu. Z okien apartamentu Giewont można podziwiać panoramę Tatr z Giewontem na czele. W zasięgu ręki znajdują się najbardziej popularne szlaki turystyczne, trasy narciarskie i źródła geotermalne. Noclegi w Kościelisku stały się ostatnio jeszcze atrakcyjniejsze, ponieważ oddano tutaj do użytku wspaniałą trasę narciarstwa biegowego. Cały kompleks jest ogrodzony i zagospodarowany terenem zielonym. Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko i grill. 
 
Do Apartamentu Giewont przypisane jest wyznaczone miejsce w garażu podziemnym gwarantujące pozostawienie pojazdu w bezpiecznym, suchym i ciepłym miejscu. Użytkownicy obiektu mają zapewniony dostęp do internetu bezprzewodowego.
 
 
 
zwiń

Zobacz również