Centrum Zakopane DO SAMKÓW 7

Od 35 zł
Centrum Zakopane DO SAMKÓW 7 w miejscowości Zakopane
Google Ads 300x250

Zakopane
ul. Do Samków 7
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego góralskiego domu z płazów położonego blisko centrum Zakopanego. Jest to świetna baza wypadowa na wycieczki w góry, a także na wieczorne wyjścia na najsłynniejszą ulicę w Zakopanem Krupówki.  Naszym gościom oferujemy 16 miejsc w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z łazienkami i pokoje ze wspólną łazienką. Do dyspozycji i wygody naszych gości jest kuchnia wyposażona w naczynia, sztućce, talerzyki, szklanki. W pokojach znajdują się odbiorniki TV i Radia. Przed naszym domkiem znajduje się miejsce na Grilla i huśtawka dla dzieci. Zmotoryzowani turyści znajdą miejsce do zaparkowania na naszej ogrodzonej posesji koło domu.    ODLEGŁOŚCI: -
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do naszego góralskiego domu z płazów położonego blisko centrum Zakopanego. Jest to świetna baza wypadowa na wycieczki w góry, a także na wieczorne wyjścia na najsłynniejszą ulicę w Zakopanem Krupówki. 

Naszym gościom oferujemy 16 miejsc w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z łazienkami i pokoje ze wspólną łazienką. Do dyspozycji i wygody naszych gości jest kuchnia wyposażona w naczynia, sztućce, talerzyki, szklanki. W pokojach znajdują się odbiorniki TV i Radia. Przed naszym domkiem znajduje się miejsce na Grilla i huśtawka dla dzieci. Zmotoryzowani turyści znajdą miejsce do zaparkowania na naszej ogrodzonej posesji koło domu. 
 
ODLEGŁOŚCI:
-  Dworzec PKP/PKS/BUS - 300 m
-  Teatr Witkacego - 400 m
-  Wyciąg  narciarski - 500 m
-  Aquapark - 900 m
-  Kolej  Linowo - terenowa "GUBAŁOWKA" - 1500 m
-  Market TESKO/SZYMONEK - 300 m
zwiń

Zobacz również