Chata Pod Jemiołą

Od 35 zł

Zakopane
ul. Paryskich 28
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do Chaty pod Jemiołą! Nasza Chata położona jest w bliskim sąsiedztwie centrum Zakopanego. Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji, jest idealną bazą wypadową na górskie szlaki turystyczne. W niedalekiej odległości znajdują się stoki narciarskie na Antałówce, Kozińcu, Nosalu i Ugorach. Istnieje możliwość skorzystania również z pobliskiego Aqua Parku na Antałówce, a także z basenu (mieszczącego się w Hotelu Skalnym) oraz kortów tenisowych.   Jednoczesna bliskość gór i centrum Zakopanego, piękne panoramy widoczne z okien naszych pokoi, cicha i spokojna okolica, a także zawsze miła obsługa to tylko niektóre z naszych zalet!   Oferujemy noclegi w przytulnie urządzonych 2,3,4-osobowych pokojach. Każdy pokój
czytaj więcej

Zapraszamy do Chaty pod Jemiołą!

Nasza Chata położona jest w bliskim sąsiedztwie centrum Zakopanego. Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji, jest idealną bazą wypadową na górskie szlaki turystyczne. W niedalekiej odległości znajdują się stoki narciarskie na Antałówce, Kozińcu, Nosalu i Ugorach. Istnieje możliwość skorzystania również z pobliskiego Aqua Parku na Antałówce, a także z basenu (mieszczącego się w Hotelu Skalnym) oraz kortów tenisowych.
 
Jednoczesna bliskość gór i centrum Zakopanego, piękne panoramy widoczne z okien naszych pokoi, cicha i spokojna okolica, a także zawsze miła obsługa to tylko niektóre z naszych zalet!
 
Oferujemy noclegi w przytulnie urządzonych 2,3,4-osobowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, TV-sat oraz radio. Większość pokoi posiada własne balkony, z których oglądać można zarówno piękną panoramę otaczających okolicę Tatr, jak i podziwiać uroki Zakopanego.
 
W naszej Chacie serwujemy prawdziwie domowe jedzenie!
 
Śniadania i obiadokolacje podajemy w formie szwedzkiego stołu. Obiady, aby umożliwić naszym gościom dostosowanie powrotu z górskich wycieczek i aby zawsze posiłek był świeżo podany i gorący, podajemy w godzinach od 17-19.
 
Na terenie naszej Willi znajduje się duży parking, gdzie bezpłatnie można parkować zarówno swoimi samochodami jak i autokarami.
 
Serdecznie zapraszamy!
zwiń

Zobacz również