Ciche Wzgórze

Od 180 zł

Ciche Wzgórze

Ciche Wzgórze w miejscowości Zakopane
Google Ads 300x250

Opis

Szukasz komfortowych warunków dla siebie i swoich bliskich?

Ciche Wzgórze to atrakcyjnie ulokowane apartamenty w centrum Zakopanego -  tuż u stóp Tatr.
Dla rodzin z dziećmi udostępniamy łóżko dziecięce - jeśli istnieje taka potrzeba.
Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj nocleg już dziś.


 

Oferujemy 10 nowoczesnych i funkcjonalnych apartamentów jedynie 900 metrów od Krupówek:

1. Apartament POD GIEWONTEM z pięknym widokiem na góry o powierzchni 30m?, max. 4 osoby. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową A - apartament numer 5.

2. Apartament SARNIA SKAŁA z pięknym widokiem na góry i miasto, mieszczący się na poddaszu obiektu Ciche Wzgórze. Jego powierzchnia to 20 m?, max. 3 osoby. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową B - apartament numer 10.

3. Apartament CICHY GAJ z pięknym widokiem na Gubałówkę i miasto zapewni chwilę wytchnienia. Powierzchnia 35 m?, max. 4 osoby. Do dyspozycji naszych gości pozostaje STREFA RELAKSU, w skład której wchodzą: jacuzzi, sauna, sala bilardowa. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową B - apartament numer 7.

4. Apartament NAD STRUMYKIEM, przestronny z widokiem na góry. Powierzchnia 35 m?, max. 4 osoby. Do dyspozycji naszych gości pozostaje STREFA RELAKSU, w skład której wchodzą: jacuzzi, sauna, sala bilardowa. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową A - apartament numer 2.

5. Apartament GÓRSKI POTOK Przyjazny apartament z aneksem kuchennym. Powierzchnia 35 m?, max. 4 osoby. Jeśli między górskimi wędrówkami chcesz ukraść chwilę dla siebie - przestronna wanna z hydromasażem zapewni oczekiwany relaks. Jeśli to jedynie obudzi Twój apetyt na więcej, zapraszamy do małego, cichego SPA: sauna i jacuzzi czekają na Ciebie... Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową A - apartament numer 3.

6. Apartament LEŚNA ŁĄKA - wygoda i funkcjonalność to priorytet. Jeśli właśnie tego szukasz, wynajmij apartament LEŚNA ŁĄKA blisko Tatr i czuj się jak u siebie. Powierzchnia 35 m?, max. 4 osoby. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową B - apartament numer 8.

7. Apartament SZCZERBA Przytulny, rozświetlony apartament z pięknym widokiem na góry. Doskonale widać Giewont w całej okazałości. Jego powierzchnia to 20 m?, max. 3 osoby. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową A -apartament numer 4.

8. Apartament MAŁA DOLINKA - przyjazny apartament w pobliżu Tatr. Mieści się na poziomie -1 i ma nisko zawieszony sufit co sprawia, że pomieszczenia zdają się być jeszcze bardziej przytulne. Powierzchnia 35 m?, max. 4 osoby. 

9. Apartament STRĄŻYSKI POTOK Ekskluzywny apartament z widokiem z jednej strony na Gubałówkę, z drugiej można dostrzec góry, w tym Giewont. Bogate wyposażenie apartamentu zadowoli najbardziej wymagających. Apartament STRĄŻYSKI POTOK jest dwupoziomowy. Z salonu jest wyjście na parking. Powierzchnia 60 m?, max. 4 osoby. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową B - apartament numer 6.

10. Apartament BYSTRA - przytulny apartament z pięknym widokiem na góry i Gubałówkę. Do dyspozycji naszych gości pozostaje STREFA RELAKSU, w skład której wchodzą: jacuzzi, sauna, sala bilardowa. Powierzchnia 40 m?, max. 4 osoby. Dostęp do apartamentu poprzez klatkę schodową B - apartament numer 9.

W zależności od potrzeb rodzin z dziećmi - za niewielką, dodatkową opłatą udostępniamy łóżko dziecięce do każdego apartamentu.