DOM EMILIA

Od 35 zł

Zakopane
ul. Małe Żywczańskie 10c
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  DOM "Emilia" Zapraszamy Państwa na wczasy do Zakopanego przez cały rok. Dom położony jest w cichej spokojnej części Zakopanego, a równocześnie blisko Krupówek (10 -12 min) i blisko tatrzańskich dolin: Drogi pod Reglami, Doliny Białego. Na ogrodzonym terenie znajduje się parking. W naszym domu panuje miła atmosfera. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe. Pokoje wyposażone są w schludne łazienki z kabinami prysznicowymi, TV, radio. Do dyspozycji gości jest również nowoczesna kuchnia (naczynia, kuchenki, czajnik etc.). W każdym z pokoi elegancka zawsze świeża pościel. Część z nich posiada balkony z przepięknym widokiem na góry. Zakopane jest jedną z największych miejscowości
czytaj więcej

 

DOM "Emilia"

Zapraszamy Państwa na wczasy do Zakopanego przez cały rok.

Dom położony jest w cichej spokojnej części Zakopanego, a równocześnie blisko Krupówek (10 -12 min) i blisko tatrzańskich dolin: Drogi pod Reglami, Doliny Białego.


Na ogrodzonym terenie znajduje się parking. W naszym domu panuje miła atmosfera. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe. Pokoje wyposażone są w schludne łazienki z kabinami prysznicowymi, TV, radio.

Do dyspozycji gości jest również nowoczesna kuchnia (naczynia, kuchenki, czajnik etc.). W każdym z pokoi elegancka zawsze świeża pościel. Część z nich posiada balkony z przepięknym widokiem na góry.


Zakopane jest jedną z największych miejscowości wypoczynkowych w naszym kraju, przyciąga wielu turystów z różnych zakątków głównie dzięki rozwiniętej infrastrukturze narciarskiej oraz turystycznej. Zakopane to wspaniałe miejsce dla miłośników sportów zimowych oraz pasjonatów dzikiej przyrody i gór. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, w tym Krupówki, Gubałówka, Wielka Krokiew czy też Morskie Oko.


Serdecznie zapraszamy!!!

 
zwiń

Zobacz również