Dom pod Kotelnicą

Od 30 zł
Dom pod Kotelnicą w miejscowości Zakopane
Google Ads 300x250

Zakopane
ul. Tatary 35B
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy na wypoczynek o każdej porze roku! Zapraszamy narciarzy, górołazów i wszystkich tych którzy potrzebują naładować akumulatory oraz odpocząć od codzienności. Dom położony u podnóża Kotelnicy z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Pokoje 2 i 3 osobowe z tv. Możliwość korzystania z czajnika i lodówki. Obok domu miejsce na grilla i ognisko. Miejsce na zaparkowanie samochodu.      Popularność Zakopanego sięga daleko poza granice naszego kraju, noclegi w Zakopanem stanowią najlepszą na Podhalu bazę turystyczną i noclegową - turyści mogą zatrzymać się w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i pensjonatach czy willach, a osoby preferujące bardziej kameralny wypoczynek mogą przebierać w ofertach kwater prywatnych oraz
czytaj więcej

Zapraszamy na wypoczynek o każdej porze roku! Zapraszamy narciarzy, górołazów i wszystkich tych którzy potrzebują naładować akumulatory oraz odpocząć od codzienności. Dom położony u podnóża Kotelnicy z pięknym widokiem na panoramę Tatr.

Pokoje 2 i 3 osobowe z tv. Możliwość korzystania z czajnika i lodówki. Obok domu miejsce na grilla i ognisko.
Miejsce na zaparkowanie samochodu.
 
   Popularność Zakopanego sięga daleko poza granice naszego kraju, noclegi w Zakopanem stanowią najlepszą na Podhalu bazę turystyczną i noclegową - turyści mogą zatrzymać się w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i pensjonatach czy willach, a osoby preferujące bardziej kameralny wypoczynek mogą przebierać w ofertach kwater prywatnych oraz tradycyjnych, drewnianych domków. 
Nie bez powodu też Zakopane określane jest często jako zimowa stolica Polski - właśnie tutaj podczas najchłodniejszej pory roku skupiają się wydarzenia sportowe, kulturalne i kwitnie turystyka. Ze względu na unikalny klimat miasto jest często celem wyjazdów feryjnych oraz związanych z obchodami świąt i sylwestra.  Zakopane może pochwalić się także rozwiniętą infrastrukturą pozwalającą na uprawianie różnych sportów zimowych. W granicach miasta znajduje się kilka kompleksów narciarskich z wyciągami krzesełkowymi, i orczykowymi oraz kolejkami krzesełkowymi i linowymi, które prowadzą na stoki o zróżnicowanych stopniach trudności, dzięki czemu Zakopane jest fantastyczną bazą dla każdego narciarza i snowboardzisty - od najmłodszych i początkujących do doświadczonych pasjonatów. 
zwiń

Zobacz również