Dom Wczasowy BERNADETA

Dom Wczasowy BERNADETA

Dom Wczasowy BERNADETA w miejscowości Biały Dunajec
Google Ads 300x250

Opis

 

Dom Wczasowy Bernadeta to świetne miejsce gdzie latem i zimą czeka mnóstwo atrakcji na Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli masz ochotę zregenerować siły i po prostu odpocząć od codzienności ? zapraszamy w Tatry! Na miłośników podhalańskiej tradycji najwięcej atrakcji i zetknięcia się z kulturą regionalną czeka w święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne, gdyż góralskie tradycje są wyjątkowe.

 

"Bernadeta" to komfortowo wyposażony Ośrodek Wypoczynkowy zapewniający nocleg osobom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym. Chętnie odwiedzają nas rodziny, grupy szkolne, koloniści czy uczestnicy obozów sportowych.

Oferujemy nocleg w pokojach 2,3,4 osobowych, komfortowo wyposażonych, z łazienkami i bezprzewodowym internetem.

Zapewniamy również wyżywienie  nasza domowa i smaczna kuchnia regionalna zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. Śniadania serwowane są w formie szwedzkiego stołu, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Po południu zapraszamy na obiadokolację ze słodkim deserem.

Ośrodek  wypoczynkowy  wyposażony jest w salę barkową z tenisem, bilardem i piłkarzykami. W ogrodzie znajduje się letni basen, plac zabaw dla dzieci oraz szałas  z grillem.

Posiadamy także bezpieczny parking dla samochodów osobowych i autokarów. Usytuowanie naszego obiektu stanowi świetną bazę wypadową na całe Podhale, Tatry, Gorce i Pieniny.

Z naszego Ośrodka "Bernadeta" w Białym Dunajcu można w kilka chwil dojechać do Zakopanego, a w czwartki i soboty udać się do stolicy Podhala - Nowego Targu na największy jarmark podhalański.

U nas nie ma miejsca na nudę; w niepogodę lub wieczorami zapraszamy na teren zielony oraz do sali z ping-pongiem, bilardem oraz z innymi grami.

Dostępna jest także sala o wystroju regionalnym.

 

Atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych.