Pokoje Gościnne Łukaszczyk

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 118
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom Wczasowy Łukaszczyk  znajduje się w centrum wioski narciarskiej - Białki Tatrzańskiej - atrakcyjnej zarówno latem jak i zimą. Zimą, nasz ośrodek, może być świetną bazą do planowania swoich narciarskich wypadów. Białka oferuje Państwu lodowiskio i ok 20 wyciągów, głównie krzesełkowych, o różnych stopniach trudności - conajmniej drugie tyle znajduje się w okolicznych miejscowościach (Czarna Góra, Bukowina T.) więc, z pwenością, każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie!!! Latem, Białka, także oferuje mnustwo atrakcji. Swój wolny czas możesz spędzić na wiele różnych sposobów poczynając od opalania, poprzez wycieczki widowkowe wyciągiem narciarskim, czy korzystając z oferty sportów ekstremalnych, jak paintball,
czytaj więcej
Dom Wczasowy Łukaszczyk  znajduje się w centrum wioski narciarskiej - Białki Tatrzańskiej - atrakcyjnej zarówno latem jak i zimą.

Zimą, nasz ośrodek, może być świetną bazą do planowania swoich narciarskich wypadów. Białka oferuje Państwu lodowiskio i ok 20 wyciągów, głównie krzesełkowych, o różnych stopniach trudności - conajmniej drugie tyle znajduje się w okolicznych miejscowościach (Czarna Góra, Bukowina T.) więc, z pwenością, każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie!!!

Latem, Białka, także oferuje mnustwo atrakcji. Swój wolny czas możesz spędzić na wiele różnych sposobów poczynając od opalania, poprzez wycieczki widowkowe wyciągiem narciarskim, czy korzystając z oferty sportów ekstremalnych, jak paintball, quady czy gokarty. Lubisz górskie wycieczki? Tutaj możesz planować swoje wyjazdy w Tatry polskie czy słowackie!!!

Oferujemy:

  • bezpłatny parking
  • dostęp do internetu w budynku
Posiadamy 8 pokoi o łącznej ilości miejsc 25 w pokojach 2-, 3- 4-osobowych. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV, bezprzewodowy dostęp do internetu - zdjęcia pokoi do obejrzenia w Galerii.
Część pokoi posiada balkony.

Możliwość organizacji kuligów!


zwiń

Zobacz również