Dom Wczasowy U Eli

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 313
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom Wczasowy U Eli noclegi w Białce Tatrzańskiej zaprasza na wypoczynek.Nasz dom znajduje się w pobliżu ośrodka narciarskiego "Kotelnica Białczańska", gdzie znajdują się najlepsze trasy narciarskie w Polsce, o różnym stopniu trudności. Ponad 20 wyciągów, w tym 5 kolei krzesełkowych: 3-osobowa o długości 1380 m, 4-osobowa o długości 800 m, 6-osobowa o długości 1400 m, 4-osobowa o długości 320 m oraz 4-osobowa o długości 850 oraz wyciągi orczykowe i talerzykowe oraz profesjonalny Snowpark. Przepustowość wszystkich wyciągów wynosi ponad 25 000 osób na godzinę, a długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15 km.W pobliżu kompleks basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej, Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej
czytaj więcej

Dom Wczasowy U Eli noclegi w Białce Tatrzańskiej zaprasza na wypoczynek.

Nasz dom znajduje się w pobliżu ośrodka narciarskiego "Kotelnica Białczańska", gdzie znajdują się najlepsze trasy narciarskie w Polsce, o różnym stopniu trudności. Ponad 20 wyciągów, w tym 5 kolei krzesełkowych: 3-osobowa o długości 1380 m, 4-osobowa o długości 800 m, 6-osobowa o długości 1400 m, 4-osobowa o długości 320 m oraz 4-osobowa o długości 850 oraz wyciągi orczykowe i talerzykowe oraz profesjonalny Snowpark. Przepustowość wszystkich wyciągów wynosi ponad 25 000 osób na godzinę, a długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15 km.

W pobliżu kompleks basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej, Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej oraz Zakopanym.

Ta wyjątkowa lokalizacja Pensjonatu "U ELI" sprawia, że zarówno szukający spokoju i wytchnienia od codzienności jak i miłośnicy aktywnego wypoczynku w górach, znajdą tu coś dla siebie.

Dysponujemy 60 miejscami. Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe, studia, apartamenty. Część pokoi posiada balkony.

Udogodnienia:
- pokoje z łazienkami
- udogodnienia dla rodzin z dziećmi
- dostęp do TV
- dostęp do Internetu

Do dyspozycji gości:
- stołówka
- bezpłatny bezprzewodowy internet (Wi-Fi)
- miejsca na ognisko, grill
- parking ogrodzony
- rowery


Obiekty w pobliżu:

Lodowisko - 800m,
Boisko sportowe - 800m,
Kościół - 900m,
Bank Spółdzielczy - 900m,
Poczta - 900m,
Wyciągi narciarskie "Bania" - 850m,
Stacja narciarska "Kotelnica Białczańska" - 800m,
Sklep spożywczy - 20m.

Białka Tatrzańska to znana miejscowość turystyczna nad rzeką Białką. Posiadająca koleje linowe, wyciągi narciarskie, a niebawem również baseny termalne. Długość wsi to ponad 8 km. Z południowej strony wsi otwiera się szeroka dolina do Tatr Bielskich, która sprawia, że w Białce Tatrzańskiej występuje wysokie nasłonecznienie łagodzące ostry górski klimat.

zwiń

Zobacz również