Dom Wypoczynkowy Maria 2

Od 35 zł

Zakopane
ul. Huty 19b
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom Wypoczynkowy "Maria 2" oferuje noclegi w Zakopanem w pokojach 2, 3, 4 osobowych z TV.  Pokoje posiadają własne łazienki.  W obiekcie istnieje możliwości wykupienia całodziennego lub częściowego wyżywienia. Na parterze znajduje się stołówka oraz sala z ping-pongiem. W budynku znajduje się bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi oraz w pokojach dodatkowo znajdują się gniazdka internetowe na kabel sieciowy.Nasz dom znajduje się przy bocznej ale asfaltowej drodze, gdzie panuje spokój i minimalny ruch samochodowy. Przy domu znajduje się miejsce na pozostawienie samochodu. Budynek oraz parking jest monitorowany. Usytuowanie naszego ośrodka stanowi świetna bazę wypadową do centrum Zakopanego, na różne szlaki górskie,
czytaj więcej

Dom Wypoczynkowy "Maria 2" oferuje noclegi w Zakopanem w pokojach 2, 3, 4 osobowych z TV.  Pokoje posiadają własne łazienki.  W obiekcie istnieje możliwości wykupienia całodziennego lub częściowego wyżywienia. Na parterze znajduje się stołówka oraz sala z ping-pongiem. W budynku znajduje się bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi oraz w pokojach dodatkowo znajdują się gniazdka internetowe na kabel sieciowy.
Nasz dom znajduje się przy bocznej ale asfaltowej drodze, gdzie panuje spokój i minimalny ruch samochodowy. Przy domu znajduje się miejsce na pozostawienie samochodu. Budynek oraz parking jest monitorowany. Usytuowanie naszego ośrodka stanowi świetna bazę wypadową do centrum Zakopanego, na różne szlaki górskie, a także baseny termalne. Obok domu jest duża przestrzeń, miejsce na posiady( dwie altany), ogólnodostępny grill. Dla aktywnych ping-pong.  Goście indywidualni, pobyty grupowe. Nocleg i wyżywienie w atrakcyjnej cenie! Zapraszamy!
Wakacje i ferie w Zakopanem spędzają całe rodziny.  Oto kilka miejsc, które warto odwiedzić:

1. Muzeum Zabawek i Gier Komputerowych RetroManiak

2. Tatrzański Park Edukacyjny

3. Papugarnia

4. Linowy Plac Zabaw Naboo

5. Kolej linowa na Gubałówkę oraz Kasprowy Wierch

6. Myszogród Zakopane

zwiń

Zobacz również