Dom Wypoczynkowy Świstak

Od 30 zł
Dom Wypoczynkowy Świstak w miejscowości Zakopane
Google Ads 300x250

Zakopane
ul. Gubałówka 206 B
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Dom Wypoczynkowy "Świstak" to miejsce z niesamowitym widokiem na panoramę Tatr!  Świstak położony jest w atrakcyjnym punkcie Zakopanego, na szczycie pasma Gubałowskiego, dlatego też u nas możesz zobaczyć widoki, które inni mogą oglądać tylko w internecie. Piękną panoramę na Tatry i Zakopane dopełni obraz pasących się na łące obok owiec i krów. Proponujemy naszym Gościom pokoje 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe. W naszym domu wypoczynkowym wszyscy są mile widziani - przyjmujemy zarówno turystów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Zapewniamy miejsce parkingowe, dostęp do bezprzewodowego Internetu a także wyżywienie w postaci śniadania i obiadokolacji. Latem oddajemy do dyspozycji Gości duży ogród, gdzie można
czytaj więcej

Dom Wypoczynkowy "Świstak"

to miejsce z niesamowitym widokiem

na panoramę Tatr! 

Świstak położony jest w atrakcyjnym punkcie Zakopanego, na szczycie pasma Gubałowskiego, dlatego też u nas możesz zobaczyć widoki, które inni mogą oglądać tylko w internecie. Piękną panoramę na Tatry i Zakopane dopełni obraz pasących się na łące obok owiec i krów. Proponujemy naszym Gościom pokoje 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe. W naszym domu wypoczynkowym wszyscy są mile widziani - przyjmujemy zarówno turystów indywidualnych jak i grupy zorganizowane.

Zapewniamy miejsce parkingowe, dostęp do bezprzewodowego Internetu a także wyżywienie w postaci śniadania i obiadokolacji.

Latem oddajemy do dyspozycji Gości duży ogród, gdzie można miło spędzić wieczór przy grillu i rozkoszować się widokami na Zakopane i Tatry.

Na życzenie Gości organizujemy kuligi, pieczenie kiełbasek, grille, wycieczki z przewodnikiem i inne atrakcje.


Obok domu znajduje się przystanek bus, bardzo blisko jest też od nas do stoków narciarskich Harenda, Ząb i Suche.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

zwiń

Zobacz również