Pokoje Gościnne U ELI I MIETKA

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Pod Grapą 37
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom Wypoczynkowy "U Eli i Mietka"     Dom położony jest w spokojnej części Białki Tatrzańskiej. Do rzeki jest stąd około 300 metrów przez las, kilka kroków od nas znajduje się idealny dla początkujących narciarzy wyciąg, najbliższy przystanek PKS oddalony jest od domu 600 m, BUS 25 m, do Kotelnicy Białczańskiej oraz centrum Białki mamy ok. 1300 m. Latem polecamy również pieszą wycieczkę do oddalonego o 3 km rezerwatu "przełom Białki".      Dom Wypoczynkowy "U Eli i Mietka" oferuje noclegi w pokojach 2, 3 i 4-osobowych, z łazienkami i TV.    Posiadamy duży ogród, z parkingiem na wymaganą ilość
czytaj więcej
Dom Wypoczynkowy "U Eli i Mietka"
 
 
Dom położony jest w spokojnej części Białki Tatrzańskiej. Do rzeki jest stąd około 300 metrów przez las, kilka kroków od nas znajduje się idealny dla początkujących narciarzy wyciąg, najbliższy przystanek PKS oddalony jest od domu 600 m, BUS 25 m, do Kotelnicy Białczańskiej oraz centrum Białki mamy ok. 1300 m. Latem polecamy również pieszą wycieczkę do oddalonego o 3 km rezerwatu "przełom Białki". 
 
 
Dom Wypoczynkowy "U Eli i Mietka" oferuje noclegi w pokojach 2, 3 i 4-osobowych, z łazienkami i TV. 
 
Posiadamy duży ogród, z parkingiem na wymaganą ilość samochodów. W ogrodzie mi. in. huśtawka dla dzieci. 

Możliwe wyżywienie. Do dyspozycji gości m.in. aneks kuchenny, itp.
 
Organizujemy ogniska oraz kuligi.
 
Gwarantujemy miłą i ciepłą atmosferę. 
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Białka Tatrzańska to wieś usytuowana blisko Zakopanego. Białka Tatrzańska znajduje się nad rzeką Białką - dopływem Dunajca. Lokalizacja Białki Tatrzańskiej czynią ją niezwykle atrakcyjną pod względem turystycznym.  Białka Tatrzańska sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Na terenie wsi znajdują się koleje linowe oraz wyciągi narciarskie. W Białce Tatrzańskiej znajdziemy mnóstwo tras górskich, co daje wspaniałą alternatywę do uprawiania pieszej turystyki.

 
zwiń

Zobacz również