Domek Pod Skocznią

Zakopane
ul. Pod Skocznią 3
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

   Serdecznie zapraszamy Państwado spędzenia urlopu w naszych pokojach gościnnychznajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwieWielkiej Krokwii im. Stanisława Marusarza w Zakopanem- największej skoczni narciarskiej w Polsce. Dysponujemy 18 miejscami noclegowymi w 2, 3, 5 osobowych pokojach z łazienkami i TV. Każdy pokój posiada również wyposażony aneks kuchenny.W ogrodzie istnieje możliwość grillowania oraz urządzenia imprezy. Na terenie znajduje się parking dla zmotoryzowanych gości.Istnieje możliwość pobytu zwierząt (do uzgodnienia).Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w naszych pokojach gościnnych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem - największej skoczni narciarskiej w Polsce.  
czytaj więcej
   Serdecznie zapraszamy Państwa
do spędzenia urlopu w naszych pokojach gościnnych
znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie
Wielkiej Krokwii im. Stanisława Marusarza w Zakopanem
- największej skoczni narciarskiej w Polsce. Dysponujemy 18 miejscami noclegowymi w 2, 3, 5 osobowych pokojach z łazienkami i TV. Każdy pokój posiada również wyposażony aneks kuchenny.

W ogrodzie istnieje możliwość grillowania oraz urządzenia imprezy. Na terenie znajduje się parking dla zmotoryzowanych gości.

Istnieje możliwość pobytu zwierząt (do uzgodnienia).

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w naszych pokojach gościnnych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem - największej skoczni narciarskiej w Polsce.
 
zwiń

Zobacz również