Domek Raj centrum Zakopanego

Od 50 zł

Zakopane
ul. Bulwary Słowackiego 19A
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do stylowej, zakopiańskiej chatki położonej w zacisznym zakątku miasta blisko centrum, przy ulicy Bulwary Słowackiego 19a. Domek do wyłącznego użytku naszych gości oferuje: pokój dzienny z gankiem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz dwie 2-osobowe sypialnie i łazienkę z wanną. Istnieje możliwość przenocowania dodatkowo 2 osób na rozkładanych fotelach. Do Państwa dyspozycji oddajemy samodzielny dom:- dwie 2-osobowe sypialnie- pokój dzienny z gankiem- łazienkę z wanną- kuchnię z pełnym wyposażeniemIstnieje możliwość przenocowania dodatkowo 2 osób na rozkładanych fotelach.Na wyposażeniu znajduje się:- kominek,- telewizor (tv N"ka cyfrowa)- radio lub... - jak kto woli, można delektować się kojącym szumem Bystrego - słynnego zakopiańskiego
czytaj więcej

Zapraszamy do stylowej, zakopiańskiej chatki położonej w zacisznym zakątku miasta blisko centrum, przy ulicy Bulwary Słowackiego 19a. Domek do wyłącznego użytku naszych gości oferuje: pokój dzienny z gankiem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz dwie 2-osobowe sypialnie i łazienkę z wanną. Istnieje możliwość przenocowania dodatkowo 2 osób na rozkładanych fotelach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy samodzielny dom:

- dwie 2-osobowe sypialnie

- pokój dzienny z gankiem

- łazienkę z wanną

- kuchnię z pełnym wyposażeniem

Istnieje możliwość przenocowania dodatkowo 2 osób na rozkładanych fotelach.


Na wyposażeniu znajduje się:

- kominek,

- telewizor (tv N"ka cyfrowa)

- radio lub... - jak kto woli, można delektować się kojącym szumem Bystrego - słynnego zakopiańskiego potoku przepływającego w pobliżu.

Przed domkiem znajduje się staw z pstrągami, które mogą trafić od razu po złowieniu na patelnie, grilla lub do naszej wędzarni. Jest również miejsce do palenia ogniska. W naszym domku możecie Państwo czuć się nieskrępowani, akceptujemy też towarzystwo Waszych czworonożnych przyjaciół (pieski, kotki, itp.).

     

zwiń

Zobacz również