Dream

Od 35 zł

Zakopane
ul. Rybkówka 13
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Dom wypoczynkowy "Dream"  przystosowany dla grup zorganizowanych jak również dla klientów indywidualnych Olcza stanowi także dobre miejsce wypadowe na górskie szlaki.   Oferujemy 65 miejsc noclegowych. Przygotowaliśmy dla Państwa miejsca w 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach z łazienkami i TV Posiadamy także studio rodzinne - pokoje rodzinne. Cżęśc pokoi z balkonami Dla wygody Państwa proponujemy smaczne posiłki domowej kuchni - śniadania, obiady, i kolacje. Zapraszamy na górskie szlaki oraz na narty. Po trudach górskich wędrówek odpocząć można przy palącym się kominku, muzyce, czy telewizji, a także pojeździć na skuterze, czterokołowcu, zagrać w ping ponga Zakopane - "zimowa
czytaj więcej

 

Dom wypoczynkowy "Dream" 

przystosowany dla grup zorganizowanych jak również dla klientów indywidualnych

Olcza stanowi także dobre miejsce wypadowe na górskie szlaki.

 

Oferujemy 65 miejsc noclegowych.

Przygotowaliśmy dla Państwa miejsca w 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach z łazienkami i TV
Posiadamy także studio rodzinne - pokoje rodzinne. Cżęśc pokoi z balkonami

Dla wygody Państwa proponujemy smaczne posiłki domowej kuchni - śniadania, obiady, i kolacje.

Zapraszamy na górskie szlaki oraz na narty.
Po trudach górskich wędrówek odpocząć można przy palącym się kominku, muzyce, czy telewizji, a także pojeździć na skuterze, czterokołowcu, zagrać w ping ponga

Zakopane - "zimowa stolica, serce Tatr" - to miejsce gdzie przeżyć można niezapomniane chwile. Położone na wysokości od 800 do 1000 m npm. Największy w Polsce ośrodek turystyki i sportów zimowych.


Nasz dom położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy Zakopanego w Olczy. Usytuowany z dala od miejskiego zgiełku i hałasu zapewnia odpoczynek i relaks.
Jednocześnie dobre połączenie busami lub autobusami pozwala w ciągu kilku minut znaleźć w centrum Zakopanego.Każdy turysta jest u nas mile widziany i znajdzie tu coś dla siebie i swoich bliskich.

Zapraszamy!

zwiń

Zobacz również