Gościniec u Obrochtów

Od 35 zł

Zakopane
ul. Cyrhla 17F
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu "Gościniec u Obrochtów" położonego w malowniczej dzielnicy Zakpanego o nazwie Cyrhla. Do dyspozycji Państwa jest 28 miejsc noclegowych w eleganckich stylowych pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę, TV. Posiadamy również cztero osobowe apartamenty z aneksami kuchennymi. Każdy pokój posiada balkon. Na krytarzu znajduje się wyposażony aneks kuchenny. Dla chętnych zorganizujemy latem przejażdżki bryczkami konnymi, natomiast zimą kuligi z pochodniami i pieczenie kiełbasy. Nasz obiekt noclegowy położony jest blisko szlaków turystycznych. W pobliżu: Restauracja 7 kotów Przystanek bus, autobus Bardzo dobra komunikacja Zapraszamy gości indywidualnych, oraz grupy zorganizowane na wczasy, wycieczki, ferie, wypoczynek, urlop!!!
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu "Gościniec u Obrochtów" położonego w malowniczej dzielnicy Zakpanego o nazwie Cyrhla. Do dyspozycji Państwa jest 28 miejsc noclegowych w eleganckich stylowych pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę, TV. Posiadamy również cztero osobowe apartamenty z aneksami kuchennymi. Każdy pokój posiada balkon. Na krytarzu znajduje się wyposażony aneks kuchenny.
Dla chętnych zorganizujemy latem przejażdżki bryczkami konnymi, natomiast zimą kuligi z pochodniami i pieczenie kiełbasy.
Nasz obiekt noclegowy położony jest blisko szlaków turystycznych.
W pobliżu:

  • Restauracja 7 kotów
  • Przystanek bus, autobus
  • Bardzo dobra komunikacja

Zapraszamy gości indywidualnych, oraz grupy zorganizowane na wczasy, wycieczki, ferie, wypoczynek, urlop!!!

zwiń

Zobacz również