Hotel Nosalowy Dwór

Od 212 zł

Hotel Nosalowy Dwór

Hotel Nosalowy Dwór w miejscowości Zakopane
Google Ads 300x250

Opis

Resort Nosalowy Dwór to miejsce, stworzone z myślą o Tobie i Twoim komforcie. Jest tu wszystko czego potrzebujesz by prawdziwie wypocząć. Przekonaj się, że wypoczynek w Hotelach Nosalowy Dwór to doświadczenie niezwykłe, podczas którego zastanawiasz się tylko nad długością pobytu. Gdzie wszystko, nawet wysokie szczyty Tatr są na wyciągnięcie ręki. Wymarzone miejsce na rodzinny wypoczynek? Przestrzeń, widok Tatr, doskonała lokalizacja, przestronne pokoje, moc atrakcji i udogodnień dla dzieci.
W Hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem zadbamy o najpiękniejsze wspomnienia z rodzinnych wyjazdów w góry.  U nas dzieci nie będą się nudziły, a rodzice wypoczną bez zmartwień o pociechy.Hotel Nosalowy Dwór Zakopane to miejsce, które pokocha każde dziecko!  Radosna zabawa i pakiet atrakcji dla najmłodszych Gości to nasza specjalność. Dwie sale zabaw, zewnętrzny plac dla dzieci stylizowany na bajkowy zamek, basen z wypłaconą częścią, bliskość stoku narciarskiego zimą, a latem rodzinne centrum aktywności; menu dla dzieci, Kids SPA, różnorodny program animacji i wiele udogodnień, a w zależności od sezonu pobyt dzieci do lat 6 jest bezpłatny. Nasz Hotel jest przyjazny dzieciom - w zależności od sezonu pobyt dzieci do lat 3 jest bezpłatny, a w pakietach pobytowych nawet sześciolatki mogą liczyć na darmowe noclegi. Oprócz tego gwarantujemy możliwość dostawki łóżeczek dla maluchów do pokoi, a także wypożyczenia wózków w hotelu. Dodatkowo w strefie basenowej przygotowaliśmy specjalną, płytką strefę dla najmłodszych.
Nosalowy to wymarzony resort na rodzinny wypoczynek w górach! Pomyśl o sobie i swoich potrzebach. Odzyskaj równowagę. Znajdź chwilę tylko dla siebie. W inspirowanym naturą, autorskim NABE SPA zadbamy o Ciebie holistycznie. Autorskie zabiegi i relaksujące masaże pozwolą oderwać się o codzienności. Zapraszamy do świata pielęgnacji i relaksacji inspirowanej naturą, do NABE SPA.
Odkryj największy obiekt konferencyjny pod Tatrami. Poznaj kompleksową ofertę MICE. Poczuj niesamowitą atmosferę obiektów w prestiżowej lokalizacji. Zorganizuj perfekcyjne konferencje i wydarzenia biznesowe.