Kwatery Prywatne U Beatki

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Nadwodnia 99
34-532 Jurgów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Kwatery prywatne U Beatki Witamy!   Nasz dom położony jest nad rzeką Białką w cichej i spokojnej okilicy. Naszym gościom oferujemy pięć pokoi 3-osobwych z łazienkami oraz 2 pokoje ze wspólną łazienka na korytarzu. Do dyspozycji mam aneks kuchenny oraz swietlicę z TV a także darmowy dostęp do internetu. Dla gości mamy również możliwość zamowienia posiłków po wczesniejszym uzgodnieniu. Wokół domu znajduje się ogród gdzie można zapalic sobie ognisko, grila.   Niedaleko od domu znajduje się również :   - górska rzeka Białka która jest idealnym miejscem na wypady kajakowe i nie tylko oraz na sprzędzenie miło czasu. - AquaPark
czytaj więcej

Kwatery prywatne U Beatki

Witamy!
 
Nasz dom położony jest nad rzeką Białką w cichej i spokojnej okilicy. Naszym gościom oferujemy pięć pokoi 3-osobwych z łazienkami oraz 2 pokoje ze wspólną łazienka na korytarzu. Do dyspozycji mam aneks kuchenny oraz swietlicę z TV a także darmowy dostęp do internetu.
Dla gości mamy również możliwość zamowienia posiłków po wczesniejszym uzgodnieniu. Wokół domu znajduje się ogród gdzie można zapalic sobie ognisko, grila.
 
Niedaleko od domu znajduje się również :
 
- górska rzeka Białka która jest idealnym miejscem na wypady kajakowe i nie tylko oraz na sprzędzenie miło czasu.
- AquaPark Bukowina Tatrzańska (4km)
- Wyciąg narciarski "Kożiniec" (1km)
- Kompleks narciarski "Kotelnica Białczańska" (7km)
zwiń

Zobacz również