Liptak Pokoje Gościnne

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 216
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego i przytulnie urządzonego budynku, położonego przy drodze dojazdowej do stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska. W naszej ofercie znajdą Państwo nowocześnie i elegancko urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe z balkonami, łazienkami, TV, dostępem do Internetu, aneksu kuchennego (= dwupalnikowa płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik elektryczny, sztućce, naczynia) oraz przechowalnią sprzętu narciarskiego.   Na terenie obiektu znajduje się duży ogród z placem zabaw dla najmłodszych jak również parking dla samochodów osobowych.   Dom położony 5 min pieszo od stacji Kotelnica i basenów termalnych Terma Bania sąsiaduje jednocześnie z cukiernią i piekarnią oraz supermarketem oddalonym 200m.
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego i przytulnie urządzonego budynku, położonego przy drodze dojazdowej do stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowocześnie i elegancko urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe z balkonami, łazienkami, TV, dostępem do Internetu, aneksu kuchennego (= dwupalnikowa płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik elektryczny, sztućce, naczynia) oraz przechowalnią sprzętu narciarskiego.
 
Na terenie obiektu znajduje się duży ogród z placem zabaw dla najmłodszych jak również parking dla samochodów osobowych.
 
Dom położony 5 min pieszo od stacji Kotelnica i basenów termalnych Terma Bania sąsiaduje jednocześnie z cukiernią i piekarnią oraz supermarketem oddalonym 200m.
 
Magdalena Gacek Liptak 503 723 825
Leszek Liptak 502 023 815

 

 

 

 

zwiń

Zobacz również