MONTENERO Resort Spa

Od 35 zł

Czarna Góra
ul. Nadwodnia 190
34-532 Jurgów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Już 18 listopada 2013 otwarcie Montenero Resort&Spa, nowego ośrodka wypoczynkowego w Czarnej Górze k. Białki i Bukowiny Tatrzańskiej. Na naszych Gości czeka 26 pachnących świeżością pokoi 2- i 4-osobowych, 2 apartamenty z aneksami kuchennymi, sala konferencyjna dla 30 osób (w ustawieniu kinowym) z możliwością otwarcia na przyległą salę  oraz restauracja z menu opartym na włoskich recepturach i miejscowych surowcach. Nasz szef kuchni nie dyskryminuje wegetarian!   Montenero znajduje się ok. 100 m od Ośrodka Narciarskiego Koziniec, w którym nasi goście mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Niewiele ponad kilometr od ośrodka znajduje się szczyt wzgórza Czarnej Góry o  wysokości bezwzględnej 902
czytaj więcej
Już 18 listopada 2013 otwarcie Montenero Resort&Spa, nowego ośrodka wypoczynkowego w Czarnej Górze k. Białki i Bukowiny Tatrzańskiej. Na naszych Gości czeka 26 pachnących świeżością pokoi 2- i 4-osobowych, 2 apartamenty z aneksami kuchennymi, sala konferencyjna dla 30 osób (w ustawieniu kinowym) z możliwością otwarcia na przyległą salę  oraz restauracja z menu opartym na włoskich recepturach i miejscowych surowcach. Nasz szef kuchni nie dyskryminuje wegetarian!
 
Montenero znajduje się ok. 100 m od Ośrodka Narciarskiego Koziniec, w którym nasi goście mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Niewiele ponad kilometr od ośrodka znajduje się szczyt wzgórza Czarnej Góry o  wysokości bezwzględnej 902 m i względnej nad poziomem rzeki 205 m.  Na wzgórzu działa wyciąg Grapa-Litwinka. Wzgórze wykorzystywane jest też chętnie przez miłośników paralotni. W odległości kilku minut samochodem od Montenero Resort&Spa znajdują się baseny termalne w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej. Z okien ośrodka rozciągają się widoki na Tatry Bielskie, Tatry Wysokie, Magurę Spiską, Gorce i Pogórze Spisko-Gubałowskie. Znakomite warunki do uprawiania kajakarstwa, kolarstwa górskiego i paralotniarstwa. Osobom interesującym się historią tego nieodkrytego dotąd przez turystów regionu polecamy wizytę w filiach Muzeum  Tatrzańskiego leżących na terenie Czarnej Góry i sąsiedniego Jurgowa. Warto tam zajrzeć, bo historia tych terenów jest wyjątkowa na tle polskich dziejów.
 
W ośrodku można wypożyczyć rowery i drobny sprzęt sportowy. Montenero posiada odkryty basen solankowy (do eksploatacji na razie tylko w sezonie letnim), boisko wielofunkcyjne/kort tenisowy z dynamicznym podłożem ceglanym, strefę odnowy biologicznej, w której znajduje się wanna z hydromasażem, sauna fińska (sucha) oraz gabinet do masażu. W ośrodku zamówić można zarówno masaż klasyczny, jak i masaż leczniczy dla osób ze schorzeniami kręgosłupa wykonywany przez doświadczonego lekarza. Miejsca parkingowe, dostęp do wi-fi oraz tv w każdym pokoju wliczone w koszt noclegu. 
 
Ośrodek oferuje również usługi: opiekunki do dzieci, masażu, przewodnika górskiego, transportu (minibus do 9 osób), organizacji imprez dla firm lub rodzin.
 
zwiń

Zobacz również