Noclegi u Renaty

Od 30 zł

Zakopane
ul. Mrowce 17d
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi u Renaty to idealne miejsce dla osób, które pragną spędzić urlop, krótki weekend czy ferie w Zakoapnem! Obiekt położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy Zakopanego z której w ciągu kilku minut można dostać się do centrum, dzięki odpowiednimi połączeniami busów i autobusów. Z kolei spacer zajmuje ok 20 minut. Oferujemy noclegi w Zakopanem w pokojach 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych – pokoje z Tv oraz łazienkami oraz 2 pokoje z łazienkami na korytarzu. Łącznie posiadamy 56 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w tapczany 1-osobowe, szafy, szafki, półki, TV. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest duża sala gdzie
czytaj więcej

Noclegi u Renaty to idealne miejsce dla osób, które pragną spędzić urlop, krótki weekend czy ferie w Zakoapnem! Obiekt położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy Zakopanego z której w ciągu kilku minut można dostać się do centrum, dzięki odpowiednimi połączeniami busów i autobusów. Z kolei spacer zajmuje ok 20 minut.
Oferujemy noclegi w Zakopanem w pokojach 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych – pokoje z Tv oraz łazienkami oraz 2 pokoje z łazienkami na korytarzu. Łącznie posiadamy 56 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w tapczany 1-osobowe, szafy, szafki, półki, TV. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest duża sala gdzie można organizować spotkania lub dyskoteki.
Zapewniamy również całodzienne wyżywienie! Jak również udostępniamy kuchnie do samodzielnego przygotowania posiłków dla turystów indywidualnych.
Ponadto na zewnątrz plac zabaw i gier, ogród, trampolina, parking na samochody osobowe oraz autokary.
Do najbliższego wyciągu ok 300 metrów! A do popularnego wyciągu Nosal 2,5 km.
Organizujemy m.in.: ogniska z kapelą góralską, kuligi, dyskoteki.
Warto wiedzieć, że dzielnica Olcza na której znajduje się dom, stanowi doskonały punkt wypadowy na górskie szlaki a jej najpopulatniejszą atrakcją jest Sanktuarium Matki Boskiej Cudownego Medalika.

zwiń

Zobacz również