NOCLEGI U TOMASZA

Od 35 zł

Zakopane
ul. Stefana Żeromskiego 26
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy serdecznie i zapraszamy Państwa do odpoczynku w naszym obiekcie.  Oferujemy państwu ciche, wygodne, komfortowo wyposażone pokoje gościnne, usytuowane w doskonale zlokalizowanym obiekcie, w najlepszej dzielnicy Zakopanego, w trójkącie pomiędzy Krupówkami a Wielką Krokwią i Rondem Kuźnickim.   Oferujemy Państwu 6 dużych (od około 15 m kwadratowych), komfortowych pokoi dwu osobowych, z możliwością noclegu do czterech osób w każdym pokoju. Pokoje usytuowane są na poddaszu budynku, dzięki czemu są ciche i słoneczne. W każdym pokoju odbiornik TV. Każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę, z prysznicem, umywalką i WC. Pokoje, za wyjątkiem pokoju nr 6 posiadają balkon., między innym dla
czytaj więcej
Witamy serdecznie i zapraszamy Państwa do odpoczynku w naszym obiekcie. 
Oferujemy państwu ciche, wygodne, komfortowo wyposażone pokoje gościnne, usytuowane w doskonale zlokalizowanym obiekcie, w najlepszej dzielnicy Zakopanego, w trójkącie pomiędzy Krupówkami a Wielką Krokwią i Rondem Kuźnickim.
 
Oferujemy Państwu 6 dużych (od około 15 m kwadratowych), komfortowych pokoi dwu osobowych, z możliwością noclegu do czterech osób w każdym pokoju. Pokoje usytuowane są na poddaszu budynku, dzięki czemu są ciche i słoneczne. W każdym pokoju odbiornik TV. Każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę, z prysznicem, umywalką i WC. Pokoje, za wyjątkiem pokoju nr 6 posiadają balkon., między innym dla palaczy, bowiem prosimy gości, by nie palili w pomieszczeniach. Standardowym wyposażeniem każdego pokoju jest również aneks kuchenny, z kuchenką elektryczną, mikrofalową, lodówką oraz niezbędnym wyposażeniem kuchennym, umożliwiając swobodę w przygotowywaniu posiłków we własnym zakresie, zwłaszcza śniadań i kolacji. 
Budynek objęty jest siecią WiFi, umożliwiając mieszkańcom korzystanie z szybkiego internetu,  bez ponoszenia dodatkowych opłat, osoby przebywające u nas, mogą ponadto skorzystać z żelazka, pralki, suszarki.
 
Obiekt nasz oddalony jest około dziesięciu minut krokiem spacerowym od Krupówek, dotarcie do Ronda Kuźnickiego zajmuje jeszcze mniej czasu, około ośmiu minut, w podobnej odległości jest Wielka Krokiew.
Osobom lubiącym aktywnie wypoczywać polecamy krytą pływalnię z fitnesem i siłownią w oddalonym o sto pięćdziesiąt metrów hotelu COS. Również niedaleko jest otwarty obiekt COS, z bieżnią , lodowiskiem (zimą) i innymi obiektami sportowymi. Dla dzieci przy ul. Piłsudskiego jest "Małpi gaj", również przy ul. Piłsudskiego w siedzibie TOPR można zasięgnąć fachowych informacji o warunkach panujących w górach. 
Jednak przede wszystkim, posiadamy wymarzoną lokalizacją dla osób lubiących chodzić po górach, w pobliżu Kuźnic, będących wrotami  Polskich Tatr, polecamy się Turystom, przyjeżdżającym do Zakopanego bez samochodu, oraz Tym, którzy chcą odpocząć o samochodu i ulicznych korków. Okolica jest doskonale skomunikowana, przy Parcelach Urzędniczych i Rondzie Kuźnickim zlokalizowane są przystanki BUS, umożliwiające dalsze wyprawy nad Morskie OKO, Dolinę Kościeliską, Dolinę Chochłowską.
Niedaleko, około dwadzieścia minut piechotą, docieramy do kolejnej atrakcji Zakopanego - Aqa-Parku - Zakopane, położonego przy ulicy Jagiellońskiej.
Tam też, kawałeczek dalej zlokoalizowane są dworce kolejowy i autobusowy w Zakopanem.
 
zwiń

Zobacz również