Pod Niebem

Od 50 zł

Pod Niebem

Pod Niebem w miejscowości Zakopane
Google Ads 300x250

Opis

Jeżeli chcieliby państwo wypocząć w wyjątkowym miejscu, jedynym i niepowtarzalnym, to zapraszamy do dwóch góralskich domów na szczycie Gubałówki (1123 m. n.p.m.)
Spędzicie tu miłe i niezapomniane chwile.

Do dyspozycji gości pokoje wykończone w drewnie oraz apartamenty z pełnym wyposażeniem ( łazienka, telewizor, telefon, internet ) w jednym z budynków " Gospoda pod niebem ", domowe posiłki dla gości z 10 % rabatem.

Do dyspozycji gości posiadamy.

  • parking samochodowy
  • plac zabaw dla dzieci
  • grill
  • sala kominkowa

Latem do dyspozycji mamy plac zabaw dla dzieci, oraz ogródek z grillem.
Zimą swoją ofertą kuszą pobliskie wyciągi, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy oraz snowboardzistów, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółki jazdy na nartach i snowboardzie, skutery śnieżne.

Dla gości zmotoryzowanych posiadamy parking. Dojazd przez Ząb lub Kościelisko - Salamandrę. Dla gości niezmotoryzowanych dojazd znaną wszystkim Kolejką linowo terenową (PKL), lub regularną linią busa z dworca PKS w Zakopanem.

Zapraszamy gości przez cały rok na Weekendy, wakacje, ferie oraz święta.   

Willa Pod Niebem

Willa Pod Niebem jest idealnym miejscem dla osób pragnących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i zaznać wyjątkowego spokoju. Do dyspozycji gości posiadamy 2, 3 i 4 osobowe przytulne pokoje (możliwość dostawki), łącznie 27 miejsc noclegowych.
W każdym pokoju łazienka, telewizor, telefon, oraz dostęp do internetu. Doskonała baza wypadowa dla miłośników białego szaleństwa, oraz letnich wędrówek.

Apartamenty Pod Niebem
Nasz dom zbudowany został w latach 30-tych zeszłego wieku. Jest to jeden z pierwszych domów wzniesionych na Gubałówce, na jej samym szczycie, 1122 m n. p. m. choć jest to dom bardzo stary, teraz został nowocześnie urządzony i wyposażony.
Oferujemy 5-pokoi 2, 3, 4 osobowe, w każdym łazienka, TV, telefon i dostęp do internetu. W sumie 15 miejsc noclegowych, ale dzięki temu panuje tu domowa atmosfera i warunki kameralne.
Istnieje możliwość wyżywienia, jako że na miejscu mamy restaurację, z letnim ogródkiem.

Zakopane stolica Tatr jest wspaniałym miejscem na wakacje, ferie czy  weekend. Miasto położone u podnóża Tatr przyciąga klimatem, śniegiem i stokami narciarskimi oraz wspaniałymi szlakami turystycznymi. Zakopane jest po prostu obowiązkowym punktem do odwiedzin dla każdego. 

Tatry są jednymi z najbardziej malowniczych gór niezależnie od pogody i najwyższym masywem Karpat. Tatry mają bardzo zróżnicowany krajobraz, znajdują się tu jeziora górskie, wodospady i jaskinie. Jeziora to oczywiście popularne Morskie Oko i Wielki Staw, wodospady to Wodogrzmoty Mickiewicza a jaskinie to Jaskinia Bielska i Jaskinia Wielka Śnieżna. Jeśli chcesz zobaczyć coś innego niż góry, podróżujecie z dziećmi, pogoda nie sprzyja w pobliżu znajduje się wiele atrakcji tj. baseny, termy, kino, teatry, papugarnie, Myszogród, Muzeum Figur Woskowych wiele restauracji, karczm. Polskie góry, a zwłaszcza miasto Zakopane i jego okolice, zapraszają o każdej porze roku. Zakopane to także niepowtarzalna góralska kultura, przejawiającej się w gwarze, budownictwie, strojach i sposobie bycia. Zapraszamy na wypoczynek w górach.