Pokoje Gościnne U Michała

Od 35 zł

Poronin
ul. Kościuszki 64b
34-520 Poronin
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Poronin noclegi, Zapraszamy serdecznie do naszej posiadłości położonej w pięknej i malowniczej miejscowości Poronin. Górskie krajobrazy, czyste powietrze, gościnność sprawia, że tak często wczasowicze odwiedzają nasze strony i tak chętnie do nich powracają.   W domu dla gości zostały przygotowane pokoje  2, 3, 4, 5 - osobowe z łazienka i tv wszystkie pokoje posiadają swoje balkony.   Na korytarzu znajduje się lodówka, czajnik.   Naszych gości urzeka rozpościerający się niesamowity widok na Tatry,  Gubałówkę.   Przed domem w pięknym ogrodzie nasi goście korzystać mogą z parkingu, huśtawek, ławeczek, miejsca na grilla, lub też ognisko a dla najmłodszych jet również piaskownica
czytaj więcej
Poronin noclegi,
Zapraszamy serdecznie do naszej posiadłości położonej w pięknej i malowniczej miejscowości Poronin. Górskie krajobrazy, czyste powietrze, gościnność sprawia, że tak często wczasowicze odwiedzają nasze strony i tak chętnie do nich powracają.
 
W domu dla gości zostały przygotowane pokoje  2, 3, 4, 5 - osobowe z łazienka i tv wszystkie pokoje posiadają swoje balkony.
 
Na korytarzu znajduje się lodówka, czajnik.
 
Naszych gości urzeka rozpościerający się niesamowity widok na Tatry,  Gubałówkę.
 
Przed domem w pięknym ogrodzie nasi goście korzystać mogą z parkingu, huśtawek, ławeczek, miejsca na grilla, lub też ognisko a dla najmłodszych jet również piaskownica oraz trampolina .
Dla osób chętnych organizujemy kuligi, ogniska, grille.
 
Bardzo dobry dojazd do wyciągów narciarskich m.in. Białka, Bukowina Tatrzańska, Małe Ciche, Harenda, Suche oraz Nosal.
 
W pobliżu obiektu znajdują się dwie karczmy góralskie gdzie można skosztować pysznych dań regionalnych przy kapeli góralskiej. 
 
Usytuowanie obiektu pozwala na wypoczynek w ciszy i spokoju, a jednocześnie łatwy i szybki dojazd do centrum Zakopanego jak również do szlaków turystycznych.
 
Zapraszamy do wypoczynku w naszych progach!!
Gospodarze 
zwiń

Zobacz również