Pokoje Gościnne i Restauracja SIUCHAJSKO

Od 35 zł

Zakopane
ul. Krzeptówki 51
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

"Siuchajsko" to znajdująca się na Krzeptówkach w Zakopanem góralska restauracja, gdzie można się posilić, a także poznać regionalne zwyczaje, bogactwo góralskiego tańca i stroju. Restauracja oferuje 200 miejsc w dwóch salach. Goście restauracji mogą skorzystać z parkingu przy obiekcie. Sale ozdobione regionalnymi sprzętami, a także rzeźbami, rozmieszczone są na dwóch poziomach. Choć różnią się charakterem, to łączy je jedno - centralnie umieszczony kominek stwarza ciepły, domowy nastrój. Rozmieszczone na ścianach napisy przypominają, że w dawnej tradycji budowlanej chałupy takie jak ta, miały swoje „Izby Biołe" i „Izby Corne". Ale to nie jedyne nawiązanie do tradycji.   Ponadto "Siuchajsko" oferuje także
czytaj więcej
"Siuchajsko" to znajdująca się na Krzeptówkach w Zakopanem góralska restauracja, gdzie można się posilić, a także poznać regionalne zwyczaje, bogactwo góralskiego tańca i stroju. Restauracja oferuje 200 miejsc w dwóch salach. Goście restauracji mogą skorzystać z parkingu przy obiekcie. Sale ozdobione regionalnymi sprzętami, a także rzeźbami, rozmieszczone są na dwóch poziomach. Choć różnią się charakterem, to łączy je jedno - centralnie umieszczony kominek stwarza ciepły, domowy nastrój. Rozmieszczone na ścianach napisy przypominają, że w dawnej tradycji budowlanej chałupy takie jak ta, miały swoje „Izby Biołe" i „Izby Corne". Ale to nie jedyne nawiązanie do tradycji.
 
Ponadto "Siuchajsko" oferuje także pokoje gościnne w domu położonym na parceli ogrodzonej z miejscami do parkowania na terenie posesji. Z tarasu można podziwiać przepiękny widok na Giewont i całego 'Śpiącego Rycerza' - dumę polskich Tatr.
 
Do dyspozycji Gości dostępne są pokoje, 2, 3, 4-osobowych, z łazienkami oraz ładnymi widokowymi balkonami.
 
 
Do dyspozycji gości:
  • internet bezprzewodowy,
  • na korytarzu czajnik bezprzewodowy,
  • parking,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • grill,
  • Karczma "SIUCHAJSKO".
zwiń

Zobacz również