Tatrzańska Panorama

Od 35 zł

Gliczarów Górny 110 B
34-425 Biały Dunajec
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy Państwa do Gliczarowa Górnego gdzie ugości Was   Tatrzańska Panorama   Proponujemy Państwu pokoje przeznaczone dla grup od 2 do 6 osób. W każdym z pokojów znajduje się łazienka, balkon, TV oraz dostęp do internetu. Dodatkowo w naszym obiekcie znajdą Państwo rozmaite rozrywki, gdyż przygotowaliśmy również świetlicę z kominkiem, telewizorem, stołem bilardowym i kącikiem do zabaw dla dzieci. Na zewnątrz nasi Goście mogą swobodnie korzystać z parkingu, miejsca do grillowania i rozpalenia ogniska oraz zielonego, ogrodzonego teren do zabaw i gier towarzyskich. W okolicy znajdują się jedne z najnowocześniejszych w Europie kąpielisk i gorących wód termalnych (baseny, jacuzzi,
czytaj więcej

 

Zapraszamy Państwa do Gliczarowa Górnego

gdzie ugości Was
 

Tatrzańska Panorama

 

Proponujemy Państwu pokoje przeznaczone dla grup od 2 do 6 osób. W każdym z pokojów znajduje się łazienka, balkon, TV oraz dostęp do internetu.


Dodatkowo w naszym obiekcie znajdą Państwo rozmaite rozrywki, gdyż przygotowaliśmy również świetlicę z kominkiem, telewizorem, stołem bilardowym i kącikiem do zabaw dla dzieci.


Na zewnątrz nasi Goście mogą swobodnie korzystać z parkingu, miejsca do grillowania i rozpalenia ogniska oraz zielonego, ogrodzonego teren do zabaw i gier towarzyskich.


W okolicy znajdują się jedne z najnowocześniejszych w Europie kąpielisk i gorących wód termalnych (baseny, jacuzzi, spa, sauny...) TERMA BUKOWINA 5km i TERMA BANIA 10km.


Zapraszamy klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane.

zwiń

Zobacz również