Pokoje Gościnne Małgorzata i Piotr Fatla

Od 35 zł

Zakopane
ul. Mrowce 30
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

    Jest takie miejsce, z którego wszyscy wracają zadowoleni i wypoczęci. Ta niezwykle klimatyczna miejscowość usytuowana jest na stokach wysokich, pięknych gór.  Zakopane zaprasza na zasłużony wypoczynek!   Odwiedź nas w drewnianym domu w stylu regionalnym, położonym w spokojnej części Zakopanego, z pięknym widokiem na Tatry. Nasz obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji przy przystanku. Zaledwie kilka minut spaceru dzieli go od centrum miasta i najbliższych wyciągów narciarskich, blisko jest też do kompleksu narciarskiego "Nosal" i "Harenda". Posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami i aneksem kuchennym. Aneks wyposażony jest w kuchenkę gazową i mikrofalową, lodówkę oraz czajnik.
czytaj więcej

 

 

Jest takie miejsce, z którego wszyscy wracają zadowoleni i wypoczęci. Ta niezwykle klimatyczna miejscowość usytuowana jest na stokach wysokich, pięknych gór.  Zakopane zaprasza na zasłużony wypoczynek!

 

Odwiedź nas w drewnianym domu w stylu regionalnym, położonym w spokojnej części Zakopanego, z pięknym widokiem na Tatry. Nasz obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji przy przystanku. Zaledwie kilka minut spaceru dzieli go od centrum miasta i najbliższych wyciągów narciarskich, blisko jest też do kompleksu narciarskiego "Nosal" i "Harenda".

Posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami i aneksem kuchennym. Aneks wyposażony jest w kuchenkę gazową i mikrofalową, lodówkę oraz czajnik. Zapewniamy dostęp do Internetu. Do dyspozycji naszych gości jest również parking i grill.

 

zwiń

Zobacz również