Pokoje Gościnne MURAŃ

Od 35 zł

Zakopane
ul. Szymanowskiego 96
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Do dyspozycji naszych gości oddajemy zadbany budynek położony w niezwykle urokliwym miejscu Zakopanego, bardzo blisko Wielkiej Krokwi (skoczni narciarskiej) i spacerowej ścieżki pod Reglami.   W niedalekiej odległości Krupówki (około 700m), Nosal (1,5 km) oraz do liczne doliny i dolinki tatrzańskie. Przy domu ładny, ogrodzony ogród. Dużo zieleni.   W budynku ładne, stylowe pokoje z TV, radio i balkonami (część). Pokoje zgrupowane są po dwa na kondygnacji i wraz z łazienką i kuchnią stanowią wydzielone mieszkanie - apartament. Polecamy ten właśnie sposób wynajmowania pokoi na wczasy rodzinne.   Możliwość wynajęcia całego piętra (apartament) lub pojedynczych pokoi 2-3 osobowych .  
czytaj więcej
Do dyspozycji naszych gości oddajemy zadbany budynek położony w niezwykle urokliwym miejscu Zakopanego, bardzo blisko Wielkiej Krokwi (skoczni narciarskiej) i spacerowej ścieżki pod Reglami.
 
W niedalekiej odległości Krupówki (około 700m), Nosal (1,5 km) oraz do liczne doliny i dolinki tatrzańskie. Przy domu ładny, ogrodzony ogród. Dużo zieleni.
 
W budynku ładne, stylowe pokoje z TV, radio i balkonami (część). Pokoje zgrupowane są po dwa na kondygnacji i wraz z łazienką i kuchnią stanowią wydzielone mieszkanie - apartament. Polecamy ten właśnie sposób wynajmowania pokoi na wczasy rodzinne.
 
Możliwość wynajęcia całego piętra (apartament) lub pojedynczych pokoi 2-3 osobowych .
 
Na każdym piętrze znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem. Posiłki można przyrządzać we własnym zakresie.
 
Posiadamy również pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami oraz salę barową  
(z kominkiem) -do dyspozycji gości.
 
W okolicy znajdują się liczne bary, karczmy góralskie i restauracje. 
Niedaleko (300m) - sklep spożywczy - delikatesy
 
Komunikacja BUS,TAXI, transport własny - obiekt usytuowane przy bocznej, spokojnej uliczce w rejonie Skoczni, dobry dojazd samochodem o każdej porze roku. Dotarcie do Krupówek pieszo zajmuje niecałe 10 minut.

 Zakopane to najbardziej znana miejscowość turystyczna w Polsce. Zakopane przyciąga turystów niepowtarzalnym podhalańskim klimatem. Zakopane to idealne miejsce dla osób, które chcą wypocząć ale również dla tych , którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Zakopane położone u podnóży Tatr w kotlinie między Gubałówką a masywem Giewontu. Zakopane to najsłynniejsza w Polsce miejscowość wypoczynkowa i turystyczna. 

zwiń

Zobacz również