Pokoje Gościnne u Andrzeja

Od 35 zł

Biały Dunajec
ul. Skupniowa 24b
34-425 Biały Dunajec
Podhale
zobacz na mapie

Opis

  Pokoje Gościnne u Andrzeja to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku! Zapraszamy na pobyt indywidualny, dla grup np. na zimowiska, kolonie, zielone szkoły, Świetą Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne. W okresie zimowym zapraszamy na wyciąg narciarski, sztucznie dośnieżany, ratrakowany o długości 350. Ponadto prowadzimy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, organizujemy kursy jazdy na nartach i snowboardzie, także wybierając się do nas spakuj odpowiednie ubrania i dobry humor ;)   Miejscowość, w której się znajdujemy to Stołowe k. Gliczarowa Górnego. Tu z pewnością wypoczniecie z dala od zgiełku miasta, piękne widoki, czyste i świerze powietrze pozwoli na regeneracje sił i doda
czytaj więcej

 

Pokoje Gościnne u Andrzeja to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku! Zapraszamy na pobyt indywidualny, dla grup np. na zimowiska, kolonie, zielone szkoły, Świetą Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne. W okresie zimowym zapraszamy na wyciąg narciarski, sztucznie dośnieżany, ratrakowany o długości 350. Ponadto prowadzimy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, organizujemy kursy jazdy na nartach i snowboardzie, także wybierając się do nas spakuj odpowiednie ubrania i dobry humor ;)

 

Miejscowość, w której się znajdujemy to Stołowe k. Gliczarowa Górnego. Tu z pewnością wypoczniecie z dala od zgiełku miasta, piękne widoki, czyste i świerze powietrze pozwoli na regeneracje sił i doda werwy do dalszych działań. Wspaniałe trasy spacerowe w kierunku Poronina, Bukowiny i Białego Dunajca, które bezpiecznie można przemierzyć również na rowerze, pozwolą na aktywny wypoczynek.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

  • Pokoje z łazienkami i telewizorem, część pokoi z balkonem,

  • Sala kominkowa z jadalnią,

  • Narciarnia oraz suszarnia na buty,

  • Sauna oraz salka gimnastyczna,

  • Bezprzewodowy internet Wi-Fi.

Nasi goście mają zniżki na wyciąg oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Ceny ustalamy indywidualnie - zapraszam do kontaktu!

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również