Pokoje Gościnne U Danuty

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Pod Grapą 59
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom usytuowany w spokojnej części wsi, przy mniej ruchliwej ulicy, z dobrym dojazdem, także w zimie. Zimą, w odległości 200 m działają wyciągi narciarskie "u Kuruca", a około 1,5 km jest do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Dodatkowo spod domu istnieje możliwość dojazdu do Kotelnicy bezpłatnymi Ski - busami od 9.00 do 22.00 co 30 minut. Nie brakuje również atrakcji na lato, dom znajduje się w odległości 200 m od lasu i rzeki Białki, jedynej w Polsce rzeki o charakterze alpejskim. Na 1 lipca planowane jest otwarcie basenów termalnych Bania. Wynajmujemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami, TV oraz dostępem
czytaj więcej

Dom usytuowany w spokojnej części wsi, przy mniej ruchliwej ulicy, z dobrym dojazdem, także w zimie.

Zimą, w odległości 200 m działają wyciągi narciarskie "u Kuruca", a około 1,5 km jest do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Dodatkowo spod domu istnieje możliwość dojazdu do Kotelnicy bezpłatnymi Ski - busami od 9.00 do 22.00 co 30 minut.

Nie brakuje również atrakcji na lato, dom znajduje się w odległości 200 m od lasu i rzeki Białki, jedynej w Polsce rzeki o charakterze alpejskim.
Na 1 lipca planowane jest otwarcie basenów termalnych Bania.

Wynajmujemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami, TV oraz dostępem do bezprzewodowego internetu.

W domu jest duża jadalnia, barek oraz obszerna izba góralska z kominkiem, telewizją satelitarną oraz wideo. Posiadamy też stół do tenisa oraz grę "piłkarzyki".

Teren jest ogrodzony, za domem jest boisko do gry w piłkę. Na terenie obiektu znajduje się parking dla pojazdów gości.
Oddzielna bacówka za domem nad rzeczką z grillem do dyspozycji naszych gości.

Naszym Gościom proponujemy wyżywienie (śniadania + obiadokolacje). Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Organizujemy dyskoteki, posiady przy kapeli góralskiej, zimą - kuligi. Przyjmujemy grupy zorganizowane, zielone szkoły, kolonie, gości indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

zwiń

Zobacz również