Pokoje Gościnne U FRANKA

Od 35 zł

Zakopane
ul. Piszczory 19a
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową. Willa U Franka znajduje się w największym i najpiękniejszym Polskim górskim mieście - Zakopanem. Nasza lokalizacja pozwala w bardzo prosty sposób dostać się zarówno w pobliskie Tatry, jak i do centrum Zakopanego. Nasz obiekt jest znakomitą bazą noclegową do wypadów w Tatry. Poniżej domu znajdują się przystanki busów jadących bezpośrednio do centrum miasta oraz do Kuźnic.    W pobliżu znajdują się: - kościół, - sklepy, - poczta.   Zapraszamy zarówno osoby, które chcą wypocząć w ciszy i spokoju, jak i miłośników białego szaleństwa. Od najbliższego wyciągu narciarskiego "Ugory" dzieli nas około 700
czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową. Willa U Franka znajduje się w największym i najpiękniejszym Polskim górskim mieście - Zakopanem. Nasza lokalizacja pozwala w bardzo prosty sposób dostać się zarówno w pobliskie Tatry, jak i do centrum Zakopanego. Nasz obiekt jest znakomitą bazą noclegową do wypadów w Tatry. Poniżej domu znajdują się przystanki busów jadących bezpośrednio do centrum miasta oraz do Kuźnic. 

 
W pobliżu znajdują się:
- kościół,
- sklepy,
- poczta.
 
Zapraszamy zarówno osoby, które chcą wypocząć w ciszy i spokoju, jak i miłośników białego szaleństwa. Od najbliższego wyciągu narciarskiego "Ugory" dzieli nas około 700 metrów. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości.
 
W willi panuje zawsze miła, ciepła, rodzinna atmosfera. Każdy gość jest dla nas bardzo ważny. 
 
Serdecznie Zapraszamy!
zwiń

Zobacz również