Pokoje Gościnne U GÓRALKI

Od 25 zł

Murzasichle
ul. Sądelska 93a
34-531 Murzasichle
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego kompleksu wypoczynkowego  "u Góralki" w Murzasichlu. Do wyboru noclegi w 3 domach o różnym standardzie:Dom Wczasowy:Budynek w całości drewniany, położony w centrum Murzasichla, oddalony ok 50 m od głównej drogi, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Przystosowany zarówno dla gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Bardzo wiele atrakcji, terenów zielonych oraz przepiękne widoki na Tatry, które zachwycą każdego. Funkcjonuje cały rok.Do każdego miejsca blisko zarówno na szlaki jak i do sklepu.Odległości:sklep - 50mprzystanek - 75mkościół - 450mna szlaki - 450mkarczma / pizzeria -150mwyciąg - darmowy skibusDomek u Góralki:Wolnostojący domek od 10-16 osób w 6-ciu pokojach.Do każdego miejsca blisko zarówno na szlaki jak
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy do naszego kompleksu wypoczynkowego  "u Góralki" w Murzasichlu. Do wyboru noclegi w 3 domach o różnym standardzie:

Dom Wczasowy:
Budynek w całości drewniany, położony w centrum Murzasichla, oddalony ok 50 m od głównej drogi, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Przystosowany zarówno dla gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane.
Bardzo wiele atrakcji, terenów zielonych oraz przepiękne widoki na Tatry, które zachwycą każdego. Funkcjonuje cały rok.
Do każdego miejsca blisko zarówno na szlaki jak i do sklepu.
Odległości:

sklep - 50m
przystanek - 75m
kościół - 450m
na szlaki - 450m
karczma / pizzeria -150m
wyciąg - darmowy skibus

Domek u Góralki:
Wolnostojący domek od 10-16 osób w 6-ciu pokojach.
Do każdego miejsca blisko zarówno na szlaki jak i do sklepu.

Odległości:

sklep - 50m
przystanek - 75m
kościół - 450m
na szlaki - 450m
karczma / pizzeria -150m
wyciąg - darmowy skibus

Ośrodek Wczasowy:
położony jest w centrum miejscowości Murzasichle, budynek w całości drewniany. Zapewnia to komfort wypoczynku, wreszcie możecie Państwo odpocząć od zimnych murów i betonów. Góralkiego klimatu dopełniają piękne widoki na Tatry, stylowe pokoje, łóżka oraz inne liczne atrakcje. Funkcjonuje cały rok.
Położenie ośrodka - górna część Murzasichla - obok skrzyżowania gównej ulicy, sprawia, że Ośrodek jest idealną bazą wypadową, zarówno dla pieszych, rowerzystów, jak i osób zmotoryzowanych.

Odległości:

sklep - 100m
przystanek - 70m
kościół - 700m
karczma / pizzeria - 150m
wyciąg - darmowy skibus

Willa:
Nowy budynek położony w górnej części centrum Murzasichla oddalonym od drogi ok 50m. Zapewnia to komfort naszym gościom tj. ciszę i spokój tak rzadko dzisiaj spotykany. Pokoje wykończone są drewnem, aby zaakcentować góralski charakter Willi. Zachwycą Państwa nie tylko przestrzeń wokół Willi, nie tylko jakość naszych usług, nie tylko wykończenie i dopracowane elementy wyposażenia, co przepiękne widoki dla których warto wracać i co tak wszyscy kochamy. Funkcjonuje cały rok.
Położenie Willi zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne, przy jednoczesnym spokoju i komforcie wypoczynku.

Odległości:

sklep - 120m
przystanek - 120m
kościół - 800m
karczma / pizzeria - 120m
wyciąg - darmowy skibus
zwiń

Zobacz również