Pokoje u Biegańskich

Od 45 zł

Zakopane
ul. Mraźnica 6 A
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje u Biegańskich Zapraszamy na wypoczynek do nas przez cały rok.     Piękne okolice, czyste powietrze i komfortowe warunki pozwolą Państwu wypocząć o każdej porze roku.  Kwatery położone w cichej i malowniczej okolicy Zakopanego, w sąsiedztwie lasu i potoku, w pobliżu Drogi pod Reglami. Dom sąsiaduje z Tatrzańskim Parkiem Narodowym co bardzo ułatwia wypady w góry, np: w Dolinę Białego czy Stążyska. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, poczta, przystanek PKS i BUS, karczmy regionalne. Blisko Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej i Chaty Sabały. Do Krupówek 2,9 km.Miejsca noclegowe zostały odpowiednio przystosowane dla rodzin, które chcą u nas spędzić dłuższy okres czasu.
czytaj więcej
Pokoje u Biegańskich Zapraszamy na wypoczynek do nas przez cały rok. 
   Piękne okolice, czyste powietrze i komfortowe warunki pozwolą Państwu wypocząć o każdej porze roku. 
Kwatery położone w cichej i malowniczej okolicy Zakopanego, w sąsiedztwie lasu i potoku, w pobliżu Drogi pod Reglami. Dom sąsiaduje z Tatrzańskim Parkiem Narodowym co bardzo ułatwia wypady w góry, np: w Dolinę Białego czy Stążyska. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, poczta, przystanek PKS i BUS, karczmy regionalne. Blisko Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej i Chaty Sabały. Do Krupówek 2,9 km.

Miejsca noclegowe zostały odpowiednio przystosowane dla rodzin, które chcą u nas spędzić dłuższy okres czasu. Staramy się zapewniać naszym Gościom komfortowe warunki, aby zawitali do nas ponownie w przyszłości oraz miło wspominali pobyt w naszych kwaterach. Do Państwa dyspozycji: pokoje 3 osobowe z aneksem kuchennym i łazienką, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i ogólnie dostępnym aneksem kuchennym w korytarzu.
SPECYFIKACJA
Pokoje: 2-4 osób
Powierzchnia: 14-20 m2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
DO DYSPOZYCJI
Wi-Fi oraz TV
Kuchnia, aneks kuchnny
Miejsce na grilla
Miejsce parkingowe 
zwiń

Zobacz również