POKOJE GOŚCINNE WŁADYSŁAW KUNC

Od 25 zł

Zakopane
ul. Wojdyły 23
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

POKOJE GOŚCINNE WŁADYSŁAW KUNC Zakopane noclegi Pięknie położony domek w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Z okien roztacza się rozległa, niczym nie zasłonięta panorama Tatr. Doskonała lokalizacja zapewnia bezpośrednie połączenie komunikacyjne ze szlakami turystycznymi np. Morskie Oko, Kuźnice. Turystów przyjeżdżających środkami komunikacji publicznej w miarę możliwości przywozimy gratis. W odległości ok. 200 m znajdują się: restauracja McDonald's, market spożywczy, apteka, stacja paliw, bankomat, - plac zabaw dla dzieci i siłownia pod chmurką, restauracje. W pobliżu 4-osobowa kolej krzesełkowa na Harendzie. Czynna zimą i latem, (zimą możliwość wypożyczenia nart i snowboardów, latem rowerów). W pobliżu drewniany kościół z XVIII wieku, muzeum Jana Kasprowicza, oraz szlak im.
czytaj więcej

POKOJE GOŚCINNE WŁADYSŁAW KUNC
Zakopane noclegi

Pięknie położony domek w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Z okien roztacza się rozległa, niczym nie zasłonięta panorama Tatr.

Doskonała lokalizacja zapewnia bezpośrednie połączenie komunikacyjne ze szlakami turystycznymi np. Morskie Oko, Kuźnice. Turystów przyjeżdżających środkami komunikacji publicznej w miarę możliwości przywozimy gratis.

W odległości ok. 200 m znajdują się: restauracja McDonald's, market spożywczy, apteka, stacja paliw, bankomat, - plac zabaw dla dzieci i siłownia pod chmurką, restauracje. W pobliżu 4-osobowa kolej krzesełkowa na Harendzie. Czynna zimą i latem, (zimą możliwość wypożyczenia nart i snowboardów, latem rowerów). W pobliżu drewniany kościół z XVIII wieku, muzeum Jana Kasprowicza, oraz szlak im. J. Kasprowicza, którym można dojść do centrum lub do Kuźnic. 

 
 
Oferujemy:
  • pokoje 2-3-4-5 osobowe z umywalkami i TV,

  • świetlicę,

  • duży ogród z altaną, huśtawką i grillem, 

  • dostęp do kuchni, lodówki, kuchenki mikrofalowej,

  • darmowy parking,

  • Wi-Fi.

Zapraszamy indywidualnie lub grupowo.

Dla dzieci i grup zorganizowanych (powyżej 20 osób) zniżki.
 
Na miejscu informacja o szlakach górskich, basenach, imprezach, itp.  Podpowiemy Ci gdzie warto iść i jak najszybciej i najtaniej się tam dostać.
zwiń

Zobacz również