Pokoje ZA WNUKIEM

Od 35 zł

Zakopane
ul. Kościeliska 8a
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

W centrum Zakopanego, w historycznym jego punkcie, 200 m. od Krupówek, zapraszamy państwa do pokoi gościnnych. Nieopodal restauracji "U Wnuka" w gruntownie odnowionym 100-letnim domu należącym do kompleksu rodziny Wnuków, oferujemy sześć pokoi do wynajęcia:    Pokój nr 1 - dla 3, 4 osób - z własną łazienką i telewizją. Pokój nr 2 - dla 3, 4 osób - z własną łazienką i telewizją. Pokój nr 3 - dla 2 osób - z własną łazienką i telewizją. Pokój nr 4 - dla 3, 4, 5 osób - z własną łazienką i telewizją. Pokój nr 5 - dla 2 osób -
czytaj więcej
W centrum Zakopanego, w historycznym jego punkcie, 200 m. od Krupówek, zapraszamy państwa do pokoi gościnnych. Nieopodal restauracji "U Wnuka" w gruntownie odnowionym 100-letnim domu należącym do kompleksu rodziny Wnuków, oferujemy sześć pokoi do wynajęcia: 
 
Pokój nr 1 - dla 3, 4 osób - z własną łazienką i telewizją.
Pokój nr 2 - dla 3, 4 osób - z własną łazienką i telewizją.
Pokój nr 3 - dla 2 osób - z własną łazienką i telewizją.
Pokój nr 4 - dla 3, 4, 5 osób - z własną łazienką i telewizją.
Pokój nr 5 - dla 2 osób - ze wspólną łazienką.
Pokój nr 6 - dla 2, 3 osób - ze wspólną łazienką.
 
Pokoje wyposażone są w lodówki, czajniki elektryczne i darmowy dostęp do internetu bezprzewodowego - WiFi. Oferujemy Państwu miejsca parkingowe, werandę i ogród z możliwością grillowania, plac zabaw dla najmłodszych.
Nasz dom usytuowany jest 50 m. od ul. Kościeliskiej, co daje Państwu możliwość odpoczynku w ciszy. Bezpieczeństwo gwarantuje całodobowy monitoring. Obiekt posiada udogodnienia dla dzieci.
zwiń

Zobacz również